Релігійні переслідування на Донбасі: у небезпеці служителі церков та храми

16
Поширення
Pinterest WhatsApp

Останні місяці у східних регіонах України представники так званих Донецької та Луганської “народних республік” продовжують релігійні переслідування.

Проросійські бойовики і надалі планомірно захоплюють храми та молитовні будинки, роблячи нестерпні умови для сповідування релігії. Під загрозою цілеспрямованих викрадень, тортур і навіть вбивств знаходяться усі християни, які не належить до Московського патріархату.

В наслідок обстрілів житлових кварталів, руйнувань зазнають храми і культові будівлі, в тому числі УПЦ (МП), спричиняючи жертви серед мирного населення.

Про це повідомляє Інститут релігійної свободи за результатами аналізу фактів серпня-вересня 2014 року.

Більше про релігійні переслідування на Донбасі:

Наведені факти свідчать про те, що з березня 2014 року Церкви на сході України, їх священнослужителі та віруючі, є об’єктами цілеспрямованих переслідувань з боку проросійських сепаратистів з метою залякування та повного припинення їх релігійної та доброчинної діяльності. Ідеологія самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” виключає свободу віросповідання, проголошуючи єдиною можливою доктриною московську концепцію «Руського світу» на чолі з Російською православною церквою

Попередня публікація

Статистика: кожні 5 хвилин за віру гине один християнин

Наступна публікація

5 порад як реагувати, коли трагедія сталась у твоїй сім'ї

Не має коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *