Домашня » Новини » Рада Церков закликає протестувальників і державу зберігати мир

Рада Церков закликає протестувальників і державу зберігати мир

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Учасники громадських акцій, що в останні дні проводяться в Україні, повинні зберігати мирний характер своїх дій. З іншого боку влада має не перешкоджати учасникам Євромайданів вільно висловлювати свою думку та не заважати їхнім мітингам закликали владу члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

Вони також попросили євромайдан та мітингувальників не порушувати закон та не слухатися провокаторів, аби не призвести до кровопролиття. Про це повідомляє «5 канал».

На цьому наголошують глави українських конфесій, які у вівторок, 26 листопада 2013 року, зібрались на засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій у Митрополичих палатах Собору св. Софії.

На переконання релігійних лідерів у жодному разі не слід допускати насильства, провокувати його чи піддаватися на провокації, адже слід пам’ятати, що насильство породжує насильство.

Представники ВРЦіРО нагадали, що ще у вересні низка провідних Церков України звернулися до Президента підтримати курс України на євроінтеграцію.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликала усіх віруючих до молитви за громадський спокій в Україні, мудрість для державних діячів та добре майбутнє для українського суспільства. 

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організації вимагає від Президента невідкладного реформування Міністерства внутрішніх справ. У своїй заяві вони стверджують, що обурені злочинами, вчиненими силовиками, зокрема резонансним зґвалтуванням у Врадіївці.

Більше про євромайдан:

Представники ВРЦіРО запропонували міністру Захарченку створити при міліцейському міністерстві спеціальну раду з представників релігійних організацій та Церков для того, аби повернути довіру до правоохоронців.

Слово про Слово за матеріалами risu.org.ua/

Попередня Стаття

Окультизм, що я думаю про це

Наступна Стаття

Ієрархи Церков засудили насильство міліції

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *