Домашня » Новини » Протести в Гонконзі пов’язані з боротьбою за релігійну свободу Китаю

Протести в Гонконзі пов’язані з боротьбою за релігійну свободу Китаю

0
Shares
Pinterest WhatsApp

Міжнародна організація Release International заявляє, що протести в Гонконзі пов’язані з боротьбою за свободу віросповідання у Китаї.

“Сцени, що розгортаються на вулицях Гонконгу, відображають відчайдушний крик про свободу в материковому Китаї”, – сказав вчора в заяві генеральний директор випуску Пол Робінсон.

Тільки за останній тиждень протести в Гонконзі заблокували міжнародний аеропорт, і частини міста були заповнені масовими мітингами проти суперечливого законопроекту про екстрадицію, який вселяє певний страх в мітингарів і може підірвати нинішню політичну систему Гонконгу з Китаєм, розмістивши Гонконг під юрисдикцією Китаю замість нинішньої структури “одна країна, дві системи”.

У 2018 році уряд Китаю запровадив політику «Положення про релігійні справи», яка, як передбачається, мала на меті захистити свободу віросповідання, але насправді була використана ще більше, як проти домашніх і державних церков, повідомляє Christian Today .

“Свобода віри гарантується відповідно до статті 36 Конституції Китаю”, – сказав Робінсон. “Але на практиці влада зносить церкви, руйнує хрести та ув’язнює пасторів. Адвокати, які виступають за них у судах, просто зникають. І стає гірше”.

Лідер християнської солідарності у всьому світі Бенедикт Роджерс заявив, що побоюється військового розгону  в Гонконзі, подібно до того як це трапилося на площі Тяньаньмен 1989 року.

Більше про протести в Гонконзі:

“Будемо сподіватися, що ні президент Сі Цзиньпін, ні голова виконавчої влади Керрі Лам не дозволять військовим придушити протест. Військове вирішення приведе до різні, яка не лише вб’є тисячі людей, але зруйнує надії на те, що Гонгконг залишиться міжнародним фінансовим центром і відкритим містом в регіоні.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Джерело: christianexaminer.com


Previous post

По плодах пізнаєте їх, або як віра в Бога впливає на суспільства

Next post

Сатаністи: "Більше 50% наших членів належать до ЛГБТ

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *