Домашня » Новини » В Києві вперше пройшла Всеукраїнська хода за сімейні цінності

В Києві вперше пройшла Всеукраїнська хода за сімейні цінності

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Вперше у столиці пройшла спільна міжконфесійна хода на захист прав дітей і сім’ї. Захід відбувся 4 червня 2016 року за ініціативи Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій. У дійстві взяли участь понад 5 тисяч киян і гостей з інших міст.

Стати на захист прав дітей і сім’ї прийшли віряни з різних українських церков, голови та інші представники конфесій і релігійних організацій. До них приєдналися й деякі політики. Учасники демонстрували свою позицію через написи на повітряних кульках і транспаранти з гаслами: «Бог – автор сім’ї», «Народився сам – дай народитись іншому», «Діти – це благословення Боже», «Народ, який вбиває своїх дітей, не має майбутнього» та інші.

a03

Колона завдовжки сягала кілька кварталів, а її відстань від початку до кінця складала біля 8 хвилин пішої ходи. Як на мене, це вельми успішний захід, виходячи з того, що його практична організація почалася лише за 3 тижні до запланованої дати, а ЗМІ майже не приділили уваги цій визначній події

Сімейна хода, як було заплановано, відправилася від Софіївської площі центральними вулицями міста – Володимирській, Богдана Хмельницького та Хрещатиком до Європейської площі. По завершенню ходи на Європейській площі до учасників звернулися члени Всеукраїнської ради церков. Вони закликали приєднатись до молитви за родинну злагоду українських сімей. Адже сім’я – основа кожної держави, культури й мови народу, і є головною опорою суспільства.

Всеукраїнська Рада Церков вирішила подібні публічні акції проводити щорічно, акцентуючи увагу на найактуальніших проблемах державної сімейної політики.

Більше про сімейну ходу:

Серед них: важливість відповідального батьківства та популяризації усиновлення як способу подолання сирітства, збереження в Конституції України традиційного визначення шлюбу як союзу чоловіка і жінки, необхідність створення умов та більшої взаємодії влади і громадськості для звуження практики абортів.

 

Попередня Стаття

Взаємодія політиків і громадськості у просуванні християнських цінностей

Наступна Стаття

У Парламенті України депутатам подарували Біблії

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *