Домашня » Новини » Президент Петро Порошенко долучився до переписування Біблії

Президент Петро Порошенко долучився до переписування Біблії

6
Поширень
Pinterest WhatsApp

Сьогодні Президент України Петро Порошенко відвідав Дім Біблії для зустрічі з главами і представниками всіх церков-членів Біблійного Товариства. На зустрічі були підведені підсумки Року Божого Слова, проведеного 2018 року, що прокотився хвилею по всій Україні. Президент долучився до акції переписування Біблії від руки.

Петро Олексійович схвально відгукнувся про цей захід, закликавши церкви та Біблійне Товариство продовжувати сіяти біблійні цінності серед українського народу: «Важливо, щоб кожний український політик прочитав Біблію. І не один раз… Біблійне Товариство виконує велику місійну роботу. Дякую Товариству за ту роботу, яка виконується вже понад 25 років. Завдяки вам хтось перед тим, як лягати спати, може відкрити і почитати Біблію».

Біблійне Товариство також відзвітувало про хід сучасного перекладу Біблії українською мовою з древньогрецького тексту, який перебуває на завершальних стадіях, та повідомило про план опублікувати повну Біблію в середині 2019 року.

На завершення Президент приєднався до тисяч християн, переписавши у рукописну Біблію рядки із Буття 1:1.

На сторінці Фейсбук Президент прокоментував цю подію так:

Під час зустрічі з главами та представниками церков-учасниць Українського біблійного товариства записав рядки у рукописну Біблію, до створення якої вже долучилися тисячі громадян з усієї України.

Ця рукописна Біблія була внесена в Національний реєстр рекордів України і номінована на світовий рекорд – планується, що загалом у переписуванні візьмуть участь близько 30 тисяч християн з усієї країни.

Вітаю і дякую ініціативі, до якої я сьогодні мав велику честь долучитися. Бо це також приверне увагу і можливо хтось, побачивши сьогоднішню подію, знайде свою дорогу до Бога.

Біблійне Товариство

Більше про переписування Біблії:

Щиро вдячні всім учасникам і волонтерам заходів з нагоди Року Божого Слова та багатьох інших проектів Товариства, і просимо продовжувати молитися про те, аби Біблія досягла ще багатьох сердець наших співвітчизників!

Джерело:ukrbs.org

Попередня Стаття

Сиджу під ковпаком кривої влади - Петро Ящук

Наступна Стаття

«Уікліфф» залучатиме до перекладу Біблії носіїв діалектів

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *