Прем’єр Угорщини назвав християнство «Останньою надією Європи»

1
Поширень
Pinterest Google+

«Християнство – остання надія Європи», – заявив прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, звинувативши політиків в Брюсселі, Берліні і Парижі в тому, що вони сприяють «занепаду християнської культури і просувають іслам».

У щорічному зверненні до держави, яке він виголосив 18 лютого, Орбан, який очолює праву партію Фідес – Угорський громадянський союз, заявив, що його уряд буде чинити опір спробам ООН і Євросоюзу «збільшити міграцію» у всьому світі, повідомляє Слово про Слово з посиланням на Christian Today.

Він також передбачив, що незабаром «іслам постукає в двері Центральної Європи – як із заходу, так з півдня».

«Християнство – остання надія Європи, – заявив угорський лідер. – Найстрашніші наші кошмари збуваються. Захід занепадає, поки він не хоче бачити, що Європа переповнюється людьми ».

Орбан, який перебуває при владі з 2010 року, користується підтримкою угорців і, за прогнозами аналітиків, черговий раз переможе на виборах цієї весни. У той же час його відносини з Євросоюзом продовжують псуватися.

БІЛЬШЕ ПРО ХРИСТИЯНСТВО В ЄВРОПІ:

Серед своїх головних ворогів Віктор Орбан назвав Джорджа Сороса, діяльність якого в Угорщині була заборонена, а серед своїх союзників – Польщу, Чехію та Словаччину.

Попередня стаття

У Києві відбувся Форум християн управлінців

Наступна стаття

У Черкасах 23 лютого відбувся форум “Церква та суспільство”

Немає коментарів

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *