Домашня » Новини » Представлено широкому загалу Навчальну програму «Основи сім’ї»

Представлено широкому загалу Навчальну програму «Основи сім’ї»

8
Поширень
Pinterest WhatsApp
Представлено широкому загалу Навчальну програму «Основи сім’ї», що поєднує 20-літній досвід праці на ниві сім’ї та молоді.
Програма отримала схвалення для використання в закладах загальної середньої освіти Науково-методичною комісією з проблем виховання дітей та учнівської молоді Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки (лист Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» МОН № 22.1/12-Г-999 від 19 листопада 2018 року).
Загальновідомим фактом є глибока криза інституції української сім’ї та батьківства. Про це свідчать показники розлучень і низька якість відповідального й ефективного батьківства. Основною причиною негараздів є неготовність громадян до створення сім’ї, народження і виховання дітей.
Програма «Основи сім’ї», для учнів 10–11 класів, розроблена у відповідь на актуальну потребу сучасної молодої людини до особистісного розвитку, формування життєвої, соціальної, громадянської компетентностей з питань шлюбу, сім’ї та батьківства; підвищення цінності любові як базового почуття, що сприяє розбудові гармонійних сімейних (чоловічо-жіночих і дитячо-батьківських) стосунків.

Успішний розвиток України можливий лише на основі:

  1. біблійних цінностей;
  2. міцної сім’ї;
  3. патріотизму;
  4. компетентної, професійної, щоденної наполегливої праці.
Опис Програми «Основи сім’ї» можна переглянути за посиланням https://drive.google.com/file/d/0B-zK6GBHkgLZdXU0MTZsaDZBYU91eVB6bVl4ME5Pb2dTMmJr/view

Більше про сімейні цінності:

Інформацію про реалізацію Програми «Основи сім’ї» та відповіді на питання, як придбати підручники, як стати учасниками цього процесу тощо, можна знайти на сайті https://www.osnovy.info

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Телеграм Слово про Слово

Читайте нас в Телеграм

Джерело: osnovy.info

Попередня Стаття

Горомадськість буде робити усе, щоб звільнити заручників і полонених

Наступна Стаття

Про зло, добро і моральний обов'язок

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *