Домашня » Новини » Поліція зламала руку і заарештувала християнина на марші феміністок

Поліція зламала руку і заарештувала християнина на марші феміністок

5
Поширень
Pinterest WhatsApp

На марші жінок 8 Березня учаснику контракції, християнину Олексію Сердюку зламали руку, а після цього заарештували. На акцію хлопець вийшов на противагу маршируючим ЛГБТ організаціям і феміністкам.

«Він потягнувся вихопити прапор у активісток. На прапорі був зображений Ісус Христос в потворній формі. А хлопець ветеран АТО. Саме ця рука була пошкоджена. Її по кісточках збирали під час операції. Пальця не вистачає. Це дуже символічно, що зламали цю руку », зазначила глава ініціативної християнської групи проти ЛГБТ Маргарита Коротких.

Просто з поліцейського автомобіля Олексій включив прямий ефір в Фейсбук, і розповів про те, що трапилося: «Мене заарештували, тому, що я християнин, тому, що мені не сподобалися прапори, які були у феміністок, там, де були хрести, перевернуті догори ногами. З цими прапорами вони ходили по Михайлівській площі».

Також активіст закликав християн не мовчати і боротися за традиційні цінності. «Не бійтеся говорити, що ви християни, не бійтеся виходити на захист традиційної сім’ї. Не бійтеся заявляти свою позицію! »- зазначив Олексій.

Більше про фемінізм:

Нагадаємо, головні цінності маршу – це відмова від патріархальної системи та узаконення прав ЛГБТ. На контракцію проти феміністок вийшли близько трьохсот чоловік, серед них християни і представники праворадикалів.

Ольга Мацканич

Джерело: gcshelp.org

Попередня Стаття

Розкриття Гроба Господнього в Єрусалимі, підтверджує його автентичність

Наступна Стаття

За 10 років в Канаді може закритися 9 000 церков

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *