Home»Мультимедія»Поговоримо про сім’ю. Любов.

Поговоримо про сім’ю. Любов.

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Романтична історія Олега та Олени розпочалася тоді, коли йому було 17, а їй – лише 12 років. Закохавшись один в одного, вони пережили тривалу розлуку, та врешті-решт ступили на рушничок щастя. Але життя принесло неприємні сюрпризи. Минуло лише півроку, а шлюб подружжя Соколових тріщав по швах. Чи зуміють вони подолати всі проблеми та зберегти кохання? Що робити, коли сім’я розвалюється на очах? На ці та інші питання можна отримати відповідь, переглянувши фільм «Поговоримо про сім’ю. Любов».

“Любов” є першою роботою із серії “Поговоримо про сім’ю”. Загалом весь проект складається із 11 серій. В його основі лежать дослідження Національних Університетів штатів Оклахома та Небраска (США), а також особисті напрацювання Ларрі Балларда, директора Ресурсного центру сім’ї при Університеті Націй (МБФ “Молодь з Місією”).

Фільм рекомендований до використання в навчальних закладах та молодіжних осередках як виховний і профілактичний ресурс. Також він стане допомогою при проведенні курсів, семінарів, конференцій для сімей і дошлюбних консультацій.

Створено за підтримки Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Попередня Стаття

Будинок єдності

Наступна Стаття

Поговоримо про сім'ю. Розуміння.

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *