Домашня » Новини » Алкоголізм в Україні має загрозливі масштаби

Алкоголізм в Україні має загрозливі масштаби

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Пияцтво – гостра соціально-культурна проблема України. Щороку в Україні ставлять на облік 100 тисяч алкоголіків. 

Відповідно до загальноприйнятих міжнародних норм, вимираючою вважається нація, яка вживає понад 8 літрів чистого спирту на душу населення на рік.

Україна за підсумками 2012 року зайняла третє місце в світі по середньому споживанню горілки на людину. Про це свідчать дані рейтингу, складеного на основі даних британської компанії «International Wine & Spirit Research». Згідне з ним, на одного жителя України (включаючи жінок і дітей) доводиться 7,7 літра горілки в рік. Перше місце в даному рейтингу належить Росії (13,9 літра), друге – Білорусі (11,3), четверте – Польщі (7,0), п’яте – Казахстану (5,9). 

Щороку через алкоголізм в Україні помирає понад 40 тисяч людей, за даними Національної ради з питань охорони здоров’я. За даними екс-міністра охорони здоров’я України професора Миколи Поліщука, щодня алкоголь вбиває 40 українців. Це близько 8 тисяч отруєнь, ще 8 тисяч – кардіопатій, а також інші захворювання і нещасні випадки, пов’язані із вживанням алкоголю. 

Більше про алкоголізм:

Алкоголь є причиною передчасної смерті майже 30% українських чоловіків. На думку вітчизняних медиків, наразі в Україні нараховується 700 тисяч лише офіційно зареєстрованих алкоголіків. На 6 питущих чоловіків припадає 1 жінка.

uk.wikipedia.org

 


Попередня Стаття

Шість особливостей роботи мозку чоловіка і мозку жінки

Наступна Стаття

Члени Всеукраїнської Ради Церков зустрілись з лідерами опозиції

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *