Домашня » Новини » Північна Корея: 70 тис. християн замкнені в концентраційних таборах

Північна Корея: 70 тис. християн замкнені в концентраційних таборах

2
Shares
Pinterest WhatsApp

Північна Корея є країною, яка найбільш жорстоко переслідує християн. Джерела з цієї країни стверджують, що 70 тисяч віруючих перебувають в концентраційних таборах.

Хоча джерела підтверджують, що Північна Корея послабила або зняла ряд обмежень – таких як заборони на західну їжу – з тих пір, як Кім Чен Ин змінив свого батька, Кім Чен Іра, немає ніяких свідчень якого-небудь поліпшення становища переслідуваної там церкви.

WND.com повідомляє, «Ми не чули ніяких повідомлень про поліпшення стану християн в країні і не маємо підстав вважати, що щось змінилося», – сказав Райан Морган, аналітик International Christian Concern Asia.

«Цей режим досі тримає до 70 000 християн замкненими в існуючих концентраційних таборах». Морган додав, що християнин і три покоління його  сім’ї все ще можуть довічно сидіти в тюрмі за те, що володіють Біблією. «Ми сподіваємося і молимося про ці зміни найближчим часом, але ми ще не бачили ніяких їх ознак», – сказав він.

Морган вказав на доповідь Комісії США з питань міжнародної релігійної свободи, в якій зазначається, що північнокорейський режим все більше розглядає біженців за релігійними переконаннями або контактами як “потенційну загрозу безпеці”.

У звіті зазначається, що режим пропонує винагороду всім, хто надає інформацію, що призводить до арешту осіб, які беруть участь у поширенні християнської літератури.

Open Doors США повідомляють через джерело, яке не може бути названо з міркувань безпеки, що безпека кордону вже не є обов’язком армії.

Більше про переслідування в Північній Кореї:

«Секретна служба Північної Кореї взяла на себе відповідальність за охорону кордонів. Вони ловлять контрабандистів і змушують їх вистежувати в Китаї християнські угрупування, особливо такі, що мають зв’язки з біженцями”, – заявило джерело Open Dоors.

Організація повідомляє: “У Північній Кореї будь-яка форма поклоніння комусь, окрім “великого вождя” (Кім Ір Сена) та “верховного лідера” (Кім Чен Ина) розглядається як зрада. Християн Північної Кореї часто заарештовують, катують або навіть вбивають за віру в Ісуса Христа».

Джерело: wnd.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

 


Previous post

У Києві втретє з розмахом відзначили День Подяки

Next post

Як релігія впливає на здоров'я - результати дослідження

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *