Петицію проти пропаганди гомосексуалізму видалено з сайту Президента України (оновлено)

0
Поширень
Pinterest Google+

Петицію проти пропаганди гомосексуалізму видалено з сайту президента України. Це єдина петиція за останні місяці, яка майже набрала необхідні 25 000 голосів.

За наявною інформацією, петиція була знята з сайту Президента України за листом вимогою від офісу уповноваженого з прав людини – Людмили Денісової. Аргументація, що нібито петиція порушує законодавство України. Це спланована схема нападу на здорові сили, які захищають інститут сім`ї та Божий задум.

 

SAVE 20180328 115528

В соціальних мережах шириться обурення таким кроком адміністрації Президента України.

pet

Просимо про молитву і поширення інформації, щоб протистояти зухвалому впровадженню нетрадиційних цінностей у нашому суспільстві.

Вимагаємо реакції від влади припинити маніпуляцію свідомістю українців і зважати на суспільні настрої, які не сприймають нав’язування антихристиянських і аморальних явищ.

Реакція народного депутата Павла Унгуряна

Представник з питань недискримінації та гендерної рівності Уповноваженого з прав людини п. Філіпішина 14 березня 2018 року направила лист-вимогу до центральних органів влади про видалення з офіційних сайтів електронної петиції щодо недопущення пропаганди одностатевих стосунків та підтримки інституту сім`ї .
27 березня дана петиція було видалена з сайту Президента України, але поки що залишається на сайтах Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.
Видалення петиції є прямим порушенням принципу свободи слова та спотворює саму ідею прозорості спілкування суспільства з владою.
Брати та сестри, це продовження духовної війни за Божий задум сім’ї, яку ми ведемо вже більше десяти років в Україні. Дуже красномовним є факт, що лист п. Філіпішиної щодо вимоги видалення петиції датований 14 березня 2018 року, тобто в день проведення Всеукраїнського Форуму сім`ї.
…Ворог перейшов у контрнаступ…

Тому зараз необхідно:

Посилити молитовну активність за Божу допомогу у боротьбі!!!

Терміново завершити підписання другої петиції щодо захисту сімейних цінносте, яка вже набрала більше 14 тисяч підписів:

https://petition.president.gov.ua/petition/42862

https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/3118?…

https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1485

При можливості направити представника Руху Реформації на оперативну нараду 29 березня о 13:00 в Києві.

Звернутися до народних депутатів від кожної області з проханням надіслати депутатський запит щодо неприпустимості видалення петиції та вимогою її повернення на сайт.

Масово надсилати в паперовому вигляді листи від церков, громадських організацій, а також від місцевих депутатів та депутатів Верховної Ради України від кожної області на адресу Кабінету Міністрів та Міністерства юстиції щодо видалення з «Плану дій щодо захисту прав людини до 2020 року» пунктів про легалізацію одностатевих партнерств та гей-парадів й т.д.

Бути готовими відправити 30-50 людей з кожної області для участі у мирній акції на захист сім`ї

Готувати людей та автобуси на масовий виїзд (мінімум 10-15 автобусів з кожної області) на Всеукраїнську ходу за сім’ю та життя 2 червня в Києві.

Завершити формування просімейного штабу області із залученням християн з інших конфесій, а також вчителів, медиків, батьківських комітетів, громадських активістів, журналістів, місцевих депутатів та підприємців.

Якщо Бог за нас, хто проти нас??!!!

З повагою, Павло Унгурян

Попередня стаття

В Києві відбувся Всеукраїнський форум сім'ї

Наступна стаття

Звернення до Президента України щодо оприлюднення петиції на захист сімейних цінностей

Немає коментарів

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *