Перші плоди воскресіння

0
Поширень
Pinterest Google+

Апостол Павло пише, що воскресіння Ісуса, яке ми святкуємо на Пасху, – це найбільша за значенням подія для віруючих (1 Кор. 15), інакше віра без цього була б беззмістовною: «Коли ж бо Христос не воскрес, то проповідь наша даремна, даремна також віра ваша» (1 Кор.15:14).

Павло казав, що воскресіння Ісуса представляє собою перший плід із тих, хто вже помер: «Та нині Христос воскрес із мертвих, первісток серед покійних. Смерть бо через людину, і через Людину воскресення мертвих. Бо так, як в Адамі вмирають усі, так само в Христі всі оживуть, кожен у своєму порядку: первісток Христос, потім ті, що Христові, під час Його приходу» (1 Кор.15:20-23).

Павло навмисно використовує вислів «перший плід» як алюзію на єврейське свято з такою ж назвою. Бог звелів народу Ізраїля приносити перші плоди зі свого врожаю у перший день після пасхальної суботи (Лев. 23:9-14).

Коли Бог звелів народу Ізраїля принести перші плоди свого врожаю, Він просив народ принести жертву віри. Якщо Бог вже дав народу щедрий перший врожай, значить, народ може очікувати на більш щедрий врожай і в наступні місяці. Подібно до цього, воскресіння Ісуса дає нам надію, що і ми воскреснемо в майбутньому. Для нас, як віруючих, воскресіння – це не тільки історична подія, це передчуття того, що відбудеться в майбутньому, коли Бог дасть кожному нові викуплені тіла.

chosenpeople.com

Попередня стаття

Він іде попереду вас

Наступна стаття

Воскресіння

Немає коментарів

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *