Парламентарі, урядовці, посли разом молилися за дітей та всю Україну

0
Поширень
Pinterest Google+

У Києві відбувся 6-й Національний Молитовний сніданок, який об’єднав у молитві до Бога парламентарів, міністрів, керівників правоохоронних органів, послів, громадських активістів, бізнесменів, іноземних гостей та ієрархів Церков.

Захід відбувся вранці 1 червня в «Українському Домі» за участі Голови Верховної Ради Андрія Парубія, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Секретаря Ради національної безпеки і оборони Олександра Турчинова, повідомляє Інституту релігійної свободи.

Представники влади почергово молилися за різні аспекти суспільного життя українців. Зокрема, за справедливий мир і перемогу над російським агресором, за дітей і їх батьків, за мудре керівництво державою. Особливою темою виступів і молитов стали діти, адже захід відбувався у Міжнародний День захисту дітей.

Більше про молитовний сніданок:

Сніданок завершився заключною настановою для усіх учасників від Головуючого у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій, єпископа Михайла Паночка, а також спільною молитвою «Отче наш» під проводом дітей.

Інститут релігійної свободи, Київ

Попередня стаття

Молитва за Україну зібрала 7 000 учасників

Наступна стаття

Дай мені Боже - Сергій Рачинець

Немає коментарів

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *