Парадокс

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Парадокс нашого часу полягає в тому, що наші дороги стають ширшими, а мислення вужчим; наші будівлі витягуються вверх, швидше, ніж будь коли, а терпливість скорочується; ми витрачаємо більше, а маємо менше; ми купуємо більше речей, але менше ними користуємося.

Наші квартири стають більшими, а сім’ї меншими; в нас більше зручностей, але менше часу. В нас більше вчених звань, але менше змісту; більше знань, але менше роздумів; більше експертів, але більше проблем; більше медикаментів, але менше здоров’я.

Ми примножили свою власність, але знецінили свої цінності.

Ми говоримо дуже багато, любимо дуже рідко, ненавидимо дуже часто.
Ми навчились, як заробляти на життя, але не навчились як жити; ми добавили роки до життя, але не життя до років.

Наш час – це час світового затишшя, але домашніх сварок; великої кількості розваг, але менше радості; великої різноманітності в їжі, але менше повноцінного харчування.

Ми живемо в дні, коли працюють двоє батьків, намагаючись забезпечити сім’ю, але в нас все більше розлучень; наші будинки красиві з зовні, але в них живуть розбиті сім’ї.

Наш час – це час, коли технології можуть дозволити переслати вам довге послання в будь який кінець Землі, і це той час, коли ви можете зробити вибір – викинути цю газету чи змінити щось у своєму житті

Розумний задум

Попередня Стаття

За все потрібно платити

Наступна Стаття

Китай стане найбільшою християнською країною

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *