Домашня » Новини » Опублікована програма святкування Дня Подяки 2019

Опублікована програма святкування Дня Подяки 2019

3
Shares
Pinterest WhatsApp

У неділю 15 вересня на Хрещатику з 12:00 розпочнеться святкування Дня Подяки. Як і в минулі роки свято буде складатись з двох частин: денного та вечірнього блоку.

Денна програма Дня подяки під назвою PodyakaFest включатиме різноманітні творчі, мистецькі та спортивні активності. Крім цього, на сцені відбуватиметься концерт, а на завершення денного блоку буде проведений масштабний флешмоб, участь в якому візьмуть 300 волонтерів.

На сцені денного блоку PodyakaFest можна буде почути спів та побачити виступи багатьох виконавців, гуртів та колективів.

Так, нас порадують своїми талантами гурт “Via Gloria”, сім’я Кирилкових, Крістіна Сайкова, ансамбль капеланів “Зерно любові”, гурт “Глоріус”, співачки Оксамита, Юлія Рабюк, Людмила Петрусенко, гурт “New lifе Gospel band” та інші.

На вас чекатимуть також: дитяча програма від клубу Суперкнига, силове шоу від Артема Чаплигіна та родео-шоу від чемпіона світу з заарканюванню телят Джефа Копенхейвера.

Вздовж центральної вулиці будуть встановлені наступні творчо-спортивні локації: “Тато МОЖЕ”,
“Школа життя”, ” Студія оригінальних ігор”,  “Територія щастя”, майданчики для триболу, флорболу,  Siloah camp, Футзальна академія Аліни Горобець, будиночки-розмальовки, турнік-рятівник, кільце надії, “Вертикаль” (програма формування характеру).

Крім цих активностей на Хрещатику будуть встановлені ще 4 великі тематичні намети з назвами: “Дякую за Україну” (капеланське служіння), “Дякую за здоров’я” (медичне служіння), “Дякую за сім`ю” (сімейне служіння, кафе та лаунж-зона), “Дякую за свободу” (служіння в центрах реабілітації та тюрмах).

Організатори тематичних локацій телеканалу “Надія” та клубу LIFE підготували для своїх учасників багато розваг та призів.

Вечірня програма розпочнеться о 18:00, під час якої голови союзів молитимуться словами вдячності за Україну, родини, Слово Боже, спасіння, врожай, свободу віросповідання тощо.

Оркестр виконає декілька відомих християнських гімнів. Серед виконавців планують брати участь Людмила Петрусенко, Дарина Кочанжи, Анастасія Яценко, Вячеслав Рибіков та інші.
Соло на саксофоні виконає Андрій Чмут.

Більше про святкування Дня Подяки:

Заключне слово до учасників свята матиме старший єпископ УЦ ХВЄ Михайло Паночко. Кульмінацією свята стане пісня Олега Майовського «Україна». 

Джерело: Поклик

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.


Previous post

Страта за Біблію - християнство в Північній Кореї

Next post

ООН оприлюднила доповідь Генсекретаря про порушення прав людини в Криму

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *