Домашня » Новини » ООН занепокоєна порушенням релігійної гармонії в Шрі-Ланці

ООН занепокоєна порушенням релігійної гармонії в Шрі-Ланці

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Релігійна гармонія перебуває під загрозою в Шрі-Ланці через поляризацію громад та поширення релігійного екстремізму, серед інших факторів, попередив представник ООН. 

Спеціальний доповідач ООН з питань свободи віросповідання чи віри (ФРБ), д-р Ахмед Шахід, заявив, що уряд Шрі-Ланки не захистив релігійні групи від нападів. 

Його коментарі прозвучали у зв’язку з тим, що християнська громада в Шрі-Ланці продовжує оговтуватися від руйнівних вибухів, які відбулися внаслідок терактів, що сталися під час Великодніх недільних служб на початку цього року, від яких загинуло понад 250 людей. 

Д-р Шахід, який завершив 11-денний візит до Шрі-Ланки на початку цього тижня, заявив, що потрібно вжити заходів для подолання висловлювань ненависті і злочинів на грунті ненависті, “у відповідності до міжнародних стандартів прав людини”.

“Необхідно посилити багаторічні традиції релігійної гармонії та співіснування на Шрі-Ланці для вирішення викликів сучасного контексту країни”, – сказав він.

“Це характеризується зростаючою політизацією релігії, поляризацією громад через сегреговану освіту, засновану на етнорелігійній ідентичності, відкриття недостатньо регульованих просторів для спілкування через приватизовані електронні засоби масової інформації та поширення соціальних медіа, придушення обурення проти мажоритарних привілеїв, зростання розчарування від примхливих правоохоронних органів та поширення релігійного екстремізму “.

Д-р Шахід представляв свої попередні висновки щодо ситуації на Шрі-Ланці до того, як остаточний звіт буде опублікований пізніше цього року. Повний звіт буде представлений Раді з прав людини на засіданні 43-ї сесії у березні 2020 року.

Відповідаючи на попередні висновки, християнська солідарність у всьому світі зазначила, що християни та мусульмани зазнали ворожнечі в більшості буддиських країн, включаючи зрив богослужінь, пошкодження їхньої власності, напади, залякування, насильство з боку мафії та вимоги зареєструвати свої місця культу.  

Виконавчий директор CSW Мервін Томас сказав: “Ми вітаємо рішення уряду Шрі-Ланки про те, щоб запросити Спеціального доповідача з питань свободи релігії та переконань. 

“Це багатообіцяючий крок до подолання перешкод на шляху до повної реалізації FoRB. Потрібно зробити багато роботи для відновлення довіри між етнічними групами після закінчення 30-річної громадянської війни в Шрі-Ланці, насильства, заснованого на кампаніях ненависті проти релігійних меншин та нестачі Державного втручання на захист таких меншин має бути терміново вирішено, якщо країна хоче просуватися до примирення та процвітання.

Більше про ситуацію в Шрі-Ланці:

“Ми закликаємо уряд Шрі-Ланки виконувати рекомендації Спеціального доповідача, щоб забезпечити шлях до правосуддя перехідного періоду”.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Джерело: christiantoday.com

Попередня Стаття

Найбільш зростаюча церква у світі знаходиться в Ірані

Наступна Стаття

Аборти підвищують ризик захворювання на рак молочної залози.

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *