Домашня » Новини » Новообраний парламент повністю ігнорує питання української сім’ї

Новообраний парламент повністю ігнорує питання української сім’ї

9
Поширень
Pinterest WhatsApp

Новообраний парламент повністю ігнорує сім’ю. Питання української сім’ї, якими опікувався Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму ліквідовується та створюється Комітет з питань молоді та спорту. СІМ’Ї ВЖЕ НЕ ІСНУЄ!

На засіданні Підготовчої групи у Верховній Раді 9-го скликання депутати визначилися з кількістю та назвами комітетів. Підготовча депутатська група проголосувала за основу пропозицію про формування 23 комітетів у Верховній Раді 9-го скликання. Тобто, ми спостерігаємо скорочення комітетів з 27 до 23.

“Основні мотиви, які ми напрацьовували і з яких в принципі виходили, – це питання скорочення комітетів, які є, укрупнення їх, питання більш детального виписування предметів їх відання. Тому ми в першу чергу сконцентрувалися на кількості комітетів. Окрім цього, ми підкоригували суттєво назви комітетів у зв’язку з укрупненням… Ми пропонуємо скоротити кількість комітетів до 23. По суті, буде мінус 5 комітетів у порівнянні з минулим скликанням”, – зазначив координатор першої підготовчої групи, майбутній народний депутат від партії “Слуга народу” Руслан Стефанчук.

Питання української сім’ї, якими опікувався Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму ліквідовується та створюється Комітет з питань молоді та спорту. СІМ’Ї ВЖЕ НЕ ІСНУЄ!

Останніми роками були проведені численні заходи присвячені українській сім’ї. Зокрема:

– Сімейні Форуми (Всеукраїнські, обласні, міські, районні),
– Фестивалі, ходи «За сім’ю» (більше сотні українських міст в яких прийняли участь сотні тисяч громадян),
– петиції до центральних органів влади по сімейній проблематиці,
– голосування 74 рад різних рівнів (в т.ч. 13 обласних) по питаннях сім’ї,
– парламентські слухання по питаннях сім’ї в 2011 та 2015 роках,
– створено різноманітні навчальні програми, які дозволяють зменшувати показники розлучень та підвищувати якість відповідального батьківства,
– і багато чого іншого. 

Враховуючи вищенаведене та аналізуючи ситуацію навколо української сім’ї неприпустимо ігнорувати питання сімейної політики держави.

Низкою засобів масової інформації від 30.07.2019 поширено інформацію про наміри Офісу Президента України сприяти об’єднанню Міністерства охорони здоров’я та Міністерства соціальної політики, завданням якого є забезпечення реалізації держполітики з питань сім’ї та дітей, під головуванням першого.

Пріоритетність питань сім’ї та дитинства у державній політиці з роками нівелюється та, рештою решт, перестане існувати взагалі.

Більше про питання української сім’ї:

На сайті електорнних петицій стоворено петицію, у якій висловлюється прохання підвищити питання сім’ї та дитинства серед пріоритетів державної політики, а також сприяти створенню в Україні Міністерства сім’ї та дитинства і відповідного Комітету Верховної Ради України.

Підписати Петицію

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Телеграм Слово про Слово

Читайте нас в Телеграм

Попередня Стаття

Вільям Гарвей - біографія

Наступна Стаття

В США влада пішла на зустріч християнським роботодавцям

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *