Людина без обмежень – Нік Вуйчич провів виступ у Києві

0
Поширень
Pinterest Google+

7 квітня відбулася визначна подія для всіх українців, а особливо для християн. Адже в Україну завітав Нік Вуйчич, християнський проповідник, мотиваційний тренер та директор неприбуткової організації «Життя без кінцівок», який є чудовим інструментом у Божих руках. На НСК «Олімпійський» він майже дві години розповідав історію свого життя, а також свідчив про Бога, мотивуючи людей вірити в себе і рухатися вперед.

Життя Ніка справді схоже на чудо. У 10 років хлопець намагався вчинити самогубство, бо почувався самотнім і не вірив у майбутнє. Він дуже сильно хотів мати руки і ноги. Чому? «Бо всім іншим добре. Потім зрозумів, що це неправда. Навіть без рук і ніг я можу бути дивом для когось іншого. Є щось більше, ніж руки й ноги. Я шукаю радості та миру, мети. Руки та ноги не дадуть вам щастя. Треба знати, що важливіше: руки чи серце? Ноги чи душа?» – зазначає Нік Вуйчич.

Нині, незважаючи на свій особливий фізичний стан, він їздить на скейті і катається на дошці для серфінгу, одружився і має двох синів, вільно подорожує світом… і збирає 100-тисячні стадіони та надихає тих, кому найважче.

Більше про Ніка Вуйчича:

В кінці свого виступу Нік Вуйчич наголосив: «Я молюсь за вашу країну, їй як ніколи потрібен Бог. Я молюсь за вашу владу, якій потрібен Бог. І молюсь за ті країни, які проти вас. І вірю, що ви молитесь за своїх ворогів».

Попередня стаття

Порошенко доручив прискорити створення капеланської служби

Наступна стаття

5 біблійних принципів щасливого подружжя

Немає коментарів

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *