Домашня » Новини » Нащадки Оскара Шиндлера відвідають молитовний сніданок у Києві

Нащадки Оскара Шиндлера відвідають молитовний сніданок у Києві

7
Поширень
Pinterest WhatsApp

Розмарі Шиндлер Гарлоу приїде в Україну зі своїм чоловіком, щоб 30 травня взяти участь у VIII Національному молитовному сніданку. Жінка є членкинею сім’ї Оскара Шиндлера, відомого в усьому світі тим, що врятував тисячі євреїв під час Другої світової війни.

Розмарі Шиндлер, як співорганізатор неприбуткової організації “Шиндлерc Арк Інтернешнл”, активно виступає проти антисемітизму, расизму й несправедливості до національних меншин.

Крім участі в Молитовному сніданку, вона планує провести зустрічі з українськими євреями, які вижили після геноциду, і з тими, чиї родичі стали жертвами нацизму. В її планах також – візити до неурядових організацій, представники яких займаються реабілітацією постраждалих.

“Разом із євреями, які пережили Голокост, та їхніми нащадками, ми дотримуємося принципу “не мовчати”, щоб майбутні покоління ніколи більше не переживали антисемітизму й терору. З цієї місією ми будемо і в Україні, де від геноциду під час Голокосту постраждали сотні тисяч євреїв, а також мільйони українців загинули в часи голодомору”, – зазначила Розмарі Шиндлер Гарлоу.

Імовірно, 30 травня в VIII Національному молитовному сніданку візьмуть участь перші особи держави, народні депутати України, члени Уряду, депутати парламентів країн Євросоюзу та США, представники дипломатичних місій, релігійних і громадських організацій.

Більше про молитовний сніданок:

“Традиційно Національні молитовні сніданки збирають багато цікавих гостей. До того ж не тільки високопосадовців, але й тих, хто заслужив загальну повагу завдяки громадській діяльності або духовній праці. Саме до таких людей належить і Розмарі Шиндлер Гарлоу, яку ми раді будемо зустріти на молитовному сніданку 30 травня “, – розповів координатор Національного молитовного сніданку Павло Унгурян.

Джерело: Obozrevatel
Попередня Стаття

Курди в Сирії переходять з ісламу в християнство

Наступна Стаття

У Києві проходить Національний молитовний сніданок

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *