Home»Варто замислитись»Якби народження Ісуса Христа відбулося в XXI столітті

Якби народження Ісуса Христа відбулося в XXI столітті

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Давайте пофантазуємо. А що якби народження Ісуса Христа відбулося в XXI столітті, в газетах можна було б прочитати наступні повідомлення:

Неймовірне блюзнірство

«Вагітна жінка була змушена народити свого первенця в печері. Умови залишали бажати кращого: відсутність води, підлога, застелена соломою, – коментує міністр охорони здоров’я Юдеї, – мало того, всередині було знайдено сліди від овець!»

Рим на межі розколу

«З непідтверджених джерел новонароджене немовля звинувачується у загрозі цілісності Римської імперії. Причиною цього стали заяви еліти міжнародної інтелігенції про його царське походження і призначення», – коментує головний прокурор Юдеї.

Контрабанда

Центральне розвідувальне управління Юдеї повідомляє про проникнення на територію Палестини представників іноземних держав зі Сходу. З непідтверджених даних, вони контрабандою провезли в країну золото, ладан і миро.

Глобальне потепління

«Приблизно під час народження дивного немовляти, вчені всього світу спостерігали народження нової зірки, яка світилася особливо яскраво.
Згідно попередніх даних, це явище провіщає про настання глобальних змін у природі і всьому Всесвіті», – повідомляє представник організації боротьби з Глобальним потеплінням.

Неочікуваний концерт

Згідно з численними свідченнями очевидців, на одному з полів Юдеї відбувся неофіційний концерт. Програма концерту складалася з колективного співу невідомого до цього талановитого колективу. Свідки говорять про направду «ангельські співи» гастролерів. Організатори концерту не повідомили місцеву владу про свої плани. Ведеться розслідування.

Алекс Діггер

Попередня Стаття

Різдво – подія, яка змінила світ

Наступна Стаття

Рембрандт ван Рейн – великий митець і християнин

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *