Домашня » Новини » На півночі Іраку знайшли старовинне Євангеліє грецькою мовою

На півночі Іраку знайшли старовинне Євангеліє грецькою мовою

5
Поширень
Pinterest WhatsApp

В іракському Мосулі виявили унікальний екземпляр Євангеліє, написаний вручну на грецькій мові і потім переведений на арамейську і ассірійську мови. Цінна знахідка датується 1860-м роком, Слово про Слово з посиланням на телеканал As Sumaria.

Батько Таутілус Масуд, священик однієї з православних церков Мосула, в яку передали знайдений манускрипт, вважає цю знахідку безцінною.

«Євангеліє служить зайвим підтвердженням християнства в Іраку і як символ того, що християни хочуть повернутися в Мосул, в свої будинки», – сказав священнослужитель і закликав усіх, кому вдасться знайти в місті будь-які релігійні книги, зв’язуватися особисто з ним: «Ми збережемо цю спадщину для нащадків ».

Згідно з офіційними даними, християни становлять близько 3% від 38-мільйонного населення Іраку. Після початку військових дій в 2003 році і активації ісламських радикалів десятки тисяч християн покинули Ірак, сотні віруючих були страчені або насильно навернені в іслам.

Більше про Євангеліє:

До 2014 року, коли Мосул був захоплений терористами з радикального угрупування «Ісламська держава», місто вважався історичним центром несторіанского християнства. У ньому поховані кілька пророків, що згадуються в Старому Завіті. За три роки, протягом яких терористи утримували Мосул, багато християнських пам’яток і місця поклоніння віруючих були знищені.

Джерело: blagovest-info


Попередня Стаття

Хвороби брудних рук

Наступна Стаття

Істина, яка звільняє

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *