Мир в стосунках

0
Поширень
Pinterest Google+

Часто ми тішимо себе думкою, що нам просто не пощастило, і навколо нас занадто багато тих, з ким ми не можемо налагодити хороші відносини. Ми уявляємо собі, що якщо б ми жили не зараз і не тут, і навколо нас були б інші люди, тоді наші стосунки були б іншими. Відомий вислів: «Якщо б мені ніхто не заважав, я міг би стати чудовим християнином!» 

Серед моїх знайомих є ті, з ким складно підтримувати хороші відносини. Якщо я погляну в своє серце, коли розмовляю з ними, то там не буде миру. 

Мир – це не просто ввічливі слова, чи правильні слова, якими ми обмінюємося. Часто ми надмірно ввічливі саме з тими, з ким важко спілкуватися. Для того, щоб будувати мирні стосунки з іншими, необхідно прощати та вміти просити прощення.  

Більше про хороші відносини:

Спроба подолати відчуженість у стосунках, а то і ворожість, схожа на роззброєння однієї із воюючих країн. Коли один із воїнів відкладає зброю в бік і говорить, що готовий примиритися з ворогом, це породжує ризик і жертовність. Ми нібито вже й готові помиритися, тільки за умови, що цей перший крок зробить інший. Ми при цьому проявимо добродушність та простимо. Але дуже важливо зрозуміти, що ми відповідаємо за себе, а не за іншого. Для нас першими сказати «вибач» ще й тому важко, що в нашому суспільстві така позиція сприймається як наперед програшна. Йде велика внутрішня боротьба в нашому серці, коли ми промовляємо «вибач мені». І тим більше ми цінуємо примирення, яке відбулося після цього. Ми не в силі забезпечити мир з усіма людьми. Але Слово Боже говорить, що ми маємо зробити все, що залежить від нас в справі примирення. 

Рішення 19/2007

Попередня стаття

Божий спокій

Наступна стаття

Куди не поглянеш – незгода палає

Немає коментарів

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *