Менше половини християн Британії вірять в смерть Ісуса за гріхи людей

5
Поширень
Pinterest Google+

У Британії за даними нового опитування менше половини християн вірять в смерть Ісуса Христа на хресті за гріхи людей.

Опитування кількох тисяч дорослих британців, які вважають себе християнами, було проведено відомою соціологічною службою ComRes за завданням радіомовної компанії BBC, повідомляє газета Слово про Слово з посиланням на invictory.com.

Респондентам в числі інших ставилося головне питання: «чи вірите ви в те, що Ісус помер на хресті і воскрес заради прощення гріхів, і якщо віруєте, то якою мірою?». Виявилося, що лише 46 відсотків респондентів повністю вірують в цю подію, причому майже чверть не змогли чітко відповісти, вірять вони чи ні, а 17 відсотків повідомили, що категорично не вірять.

Результати нового опитування були опубліковані на початку Страсного Тижня у римо-католиків і англікан, шостого тижня Великого посту, що передує неділі Великодня – головного свята в християнстві. У цей час мільйони християн по всьому світу за традицією згадують про останні дні земного життя Ісуса Христа, Його страждання, розп’яття на хресті, смерті і подальшому Воскресіння. За завданням служби ВВС, соціологи також опитували британців на тему їхнього ставлення до прощення гріхів – зокрема, дізнавалися, які гріхи, на їхню думку, не гідні християнського прощення. Респондентів просили відповісти на питання, якою мірою вони готові (і чи готові взагалі) пробачити той чи інший тяжкий гріх – вбивство, спокушання неповнолітньої, згвалтування, подружню невірність, словеснуе наругу, образу в соцмережі, брехня, злодійство, клятвопорушення і дискримінацію.

Виявилося, що респонденти в цілому найбільш м’яко ставляться до клятвопорушення – приблизно половина вибірки готова його прощати, і лише 39 відсотків вважають, що прощати не можна. На іншому кінці спектру злочинів виявилося спокушання неповнолітньої – його вважають неприпустимим 85 відсотків опитаних. Зґвалтування та вбивство вважають, що не заслуговують прощення 79 і 73 відсотки респондентів відповідно.

Більше про християн в Британії:

В результаті опитування також з’ясувалося, що лише незначна меншість людей, які вважають себе християнами, регулярно відвідує богослужіння в храмах. На питання «Як часто ви відвідуєте храм, якщо не брати до уваги весільні та похоронні церемонії?» Майже дві третини респондентів (65 відсотків) чесно зізналися – «ніколи».

Попередня стаття

Рада Церков закликає припинити ворожнечу й образи напередодні виборів

Наступна стаття

Мільярди на вбивства. Демографія населення

Немає коментарів

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *