Домашня » Новини » Маленька перемога угорців над лобі ЛГБТ

Маленька перемога угорців над лобі ЛГБТ

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Угорці здобули невеличку перемогу над гомосексуальним лобі в Будапешті, після того як середовища захисту подружжя та сім’ї опротестували суперечливу ЛГБТ рекламну кампанію фірми «Кока-кола».

Раніше в цьому місяці найбільший виробник напоїв у світі розпочав кампанію промоції ЛГБТ. На вокзалах і автобусних зупинках з’явилися плакати, що представляли одностатеві пари, які п’ють популярний напій, і гасла: «Любов це любо», «Нуль цукру, нуль упереджень», або «Без цукру, без забобонів». Кампанія зіткнулася з широким протестом з боку суспільства і політиків, повідомляє Vatican News.

Понад 41 тисячу підписів під петицією на сторінці CitizenGO, а також бойкот продуктів фірми Coca-Cola у споживчих магазинах зробили так, що фірма усунула цю рекламну кампанію в угорській столиці. Голова CitizenGO в Угорщині, Ештер Займус, закликає до подальшого бойкотування Коли, яка не перестає лобіювати інтереси ЛГБТ. Подібний заклик у соцмережах скерував до людей прем’єр-міністр Віктор Орбан.

Більше про супротив ЛГБТ:

Петиція громадян Угорщини підкреслює, що інститут подружжя заснований на нерозривному зв’язку чоловіка й жінки, і що сім’я це фундаментальна одиниця для виживання народу. Вона закликає владу «тримати в послуху лобі ЛГБТ, щоб не завдавати шкоди публічній моралі». Петиція порушує також права батьків вирішувати, коли і як вони навчатимуть своїх дітей тематики людських стосунків.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Джерело: CREDO

Попередня Стаття

Президента просять заборонити чиновникам та освітянам займатися релігійною діяльністю

Наступна Стаття

Україна в ООН розповіла про релігійні утиски в Криму і на Донбасі

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *