Кабмін ліквідував посаду Урядового уповноваженого з питань сім’ї

0
Поширень
Pinterest Google+

Таке рішення Уряд прийняв під час затвердження нової структури Секретаріату Кабінету Міністрів України, про що йдеться у Постанові № 564 від 23.08.2016 року.

Посаду Урядового уповноваженого з питань сім’ї було запроваджено на початку цього рокувідповідно до Постанови Кабміну № 131 від 24.02.2016 року. Попередній глава Уряду Арсеній Яценюк доручив провести відкритий конкурс на цю посаду. Проте це не було зроблено ні ним, ні його наступником.

Раніше Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій виступила з окремою заявою, підкреслюючи важливість і доцільність новоствореної посади.

“Очевидно, що сьогоднішніх зусиль Уряду щодо формування та реалізації державної політики у сфері сім’ї є недостатньо, підтвердженням чого є кількість сиріт, дітей без батьківської опіки, одиноких матерів та статистика розлучень”, – наголошували глави конфесій.

Варто нагадати, що у листопаді 2015 року під час наполегливого лобіювання законопроекту № 3442, який увів у законодавство України нові поняття “сексуальна орієнтація” та “гендерна ідентичність”, тодішній голова Верховної Ради та нинішній Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував появу в Уряді уповноваженого з питань сім’ї і сімейних цінностей.

Більше про сімейні цінності:

Натомість, саме за підписом Володимира Гройсмана нещодавно вийшла згадана Постанова Кабміну, якою було ліквідовано посаду Урядового уповноваженого з питань сім’ї.

Між цим, 17 жовтня стало відомо, що Прем’єр-міністр підтримав ідею запровадження посади Урядового уповноваженого з питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків.

 

Інститут релігійної свободи, Київ

Попередня стаття

В Параменті обговорили законопроект про військове капеланство

Наступна стаття

Всеукраїнський День молитви за сиріт - 13 листопада 2016

Немає коментарів

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *