Home»Новини»Китайська влада оголосила нагороду 1500 $ за донос на християн

Китайська влада оголосила нагороду 1500 $ за донос на християн

6
Поширень
Pinterest WhatsApp

Чиновники в густонаселеного регіону Китаю пропонують громадянам плату за доноси на своїх сусідів, які займаються тим, що уряд вважає «незаконною релігійною діяльністю». Бюро етнічних і релігійних справ в Гуанчжоу пропонує до 1500 доларів інформаторам, що розкриють підпільну діяльність церков, згідно з повідомленням Asia News.

Нещодавно прийнята міра призначена для придушення в першу чергу підпільних протестантських громад, але під ударом представники всіх релігійних конфесій. «Влада не могла вибрати найкращий час, щоб ввести ці заходи, – сказав місцевий священик. – В цей час, перед Великоднем, ми розмірковуємо про страждання Ісуса і зраду Юди за 30 срібних монет. Уряд Гуанчжоу хоче перетворити людей в міні-іуд”

Китайські офіційні особи наполягають на тому, що їх метою є м’яка «китаїзація» – іноземні впливи всередині країни стають більш сумісними з китайською культурою. Насправді, це процес, який тягне за собою все більш вимірні втрати для християн Китаю.

«Китаїзація», відповідно до щорічного звіту «Китайської допомоги» про переслідування релігійних прав і прав людини в Китаї за 2014 рік, «рівносильна дехристиянізації церкви в Китаї і викорінення природи християнства, підвищенню інтересів комуністичної партії і узурпації християнського вчення про Христа як главиі Церкви».

«Це презирство до основного людського права бути здатним шукати Бога і поклонятися Йому, як говорить тобі твоє серце», – заявив Гері Бауер, член Комісії США з міжнародної релігійної свободи (USCIRF).

«Ми, можливо, ніколи не дізнаємося, скільки людей загинули в Китаї за останні десятиліття через релігійні переслідування, – зазначив Бауер. – Все вказує на те, що стає тільки гірше».

«Дозволені урядом церкви мають обмеження, – пояснив китайський християнський активіст Боб Фу. – Кожна церква повинна встановити камеру для розпізнавання осіб перед кафедрою. Мета полягає в тому, щоб ідентифікувати людей на зібраннях ».

«Президент Сі Цзіньпін вважає християн однією з найбільших загроз своїй владі, – сказав Фу. – Підпільні церкви названі однією із загроз національній безпеці в Китаї ».

Існує причина, по якій Китаю присвоюється статус «країни, що викликає особливе занепокоєння» в кожному щорічному звіті Комісії США з міжнародної релігійної свободи з моменту заснування Комісії в 1998 році Актом Конгресу.

Більше про релігійне ставновище в Китаї:

Жертвами режиму стали євангельські християни, католики, тибетські буддисти, уйгурські мусульмани і практикуючі Фалунь Гонг. Порушуються права людини. Влада боїться і прагне розчавити будь-яке об’єднання громадянського суспільства – релігійне або інше – що може створити опозицію до влади.

Джерело: LifeSiteNews

 

Попередня Стаття

Ізраїльські археологи виявили печатки, що мають відношення до Біблії

Наступна Стаття

Держсекретар США Майк Помпео розповів про свою віру в Ісуса Христа

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *