Домашня » Новини » Китай насильно об’єднує церкви, щоб повалити християнство

Китай насильно об’єднує церкви, щоб повалити християнство

6
Поширень
Pinterest WhatsApp

Китай винаходить нові способи примусового закриття церков, що є складовою програми придушення і знищення християнства.

Страж релігійної свободи Биттер Вінтер каже, що в останні місяці чотири законних церкви були закриті під тиском урядових чиновників, які виправдовували закриття сумнівною тактикою. Всі чотири церкви були частиною схваленого урядом руху «Три Я».

У лютому, згідно з новим звітом «Гірка зима», урядовці в місті Синьюй провінції Цзянси закрили церкву, тому що, за словами чиновників, «не можна мати дві церкви в одній області». Громада була змушена злитися з іншою церквою.

Коли член церкви похилого віку заперечив і сказав, що він і інші члени у віці не можуть йти в іншу церкву, чиновник місцевого уряду сказав йому: «Якщо ти не можеш йти так далеко, то залиш свою віру. Ця політика походить зверху, і церква повинна бути об’єднана».

У травні була закрита ще одна церква Трьох Я в місті Цзянси в Синьюй. Вона була об’єднана з місцевою громадою. Потім уряд здав в оренду звільнену будівлю.

«Уряд прийняв поетапний підхід: спочатку вони демонтували наш хрест, і тепер церква була змушена злитися з іншими», – сказав член церкви із зібрання Синьюй, яку було закрито. «Кожного тижня вони посилають людей фотографувати. Їх мета – не дати нам повірити в Бога».

У березні урядовці в місті Цзянси Шанрао змусили церкву з трьома особистостями продати свою власність уряду, тому що вона нібито знаходилася занадто «близько до доріг і займала занадто багато землі».

«Ви повинні продати це, тому що держава вимагає цього! Якщо ви цього не зробите, церква буде знесена», – сказали урядовці церкви, повідомляє« Гірка зима ».

Після продажу уряд перетворив будівлю в культурний зал.

У липні уряд міста Шанрао в провінції Цзянси зніс церкву з трьома особистостями, тому що, як заявив уряд, вона зайняла родючі сільськогосподарські угіддя. За словами Уінтера, члени церкви стверджували, що земля спочатку була кладовищем і не підходила для ведення сільського господарства. 3 липня 30 урядовців спостерігали, як два екскаватора зруйнували будівлю.

«Віруючі голосно плакали від болю, бачачи, що їх церква перетворюється в руїни», – повідомила Биттер Вінтер. «Ніхто не наважився зробити крок вперед, щоб зупинити знесення, знаючи, що будь-який непослух буде покарано арештами і переслідуваннями».

Більше про закриття церков:

Церкви з трьома селами законні в межах Китаю, але строго регулюються. Через обмеження мільйони китайських християн пішли в підпілля, щоб поклонятися в незаконних церквах.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Телеграм Слово про Слово

Читайте нас в Телеграм

Джерело: christianheadlines.com

Попередня Стаття

Фонд Олени Пінчук та МОЗ України пропагують сексуалізацію дітей

Наступна Стаття

Христов Шейнер - біографія

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *