Домашня » Новини » Китай: Діти не можуть стати християнами до 18 років

Китай: Діти не можуть стати християнами до 18 років

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Нещодавнє придушення християнства в Китаї призвело до посилення застосування закону, який вже є в книгах:  діти та молодь не можуть навернутися до віри до 18 років.

Церкви в Китаї скасовують заняття недільних шкіл для дітей у світлі нового обмеження, повідомляє Mission Network News. 

«Одне з правил, яке завжди було в законі є те , що ви не можете здійснювати прозелітизм або ви не можете навернути до Бога когось  у віці до 18 років,» Ерік Бурклін з China Partner.

Раніше, за його словами, батьки “приводили своїх дітей до церкви, і багато церков розпочали те, що ми би назвали уроками недільної школи”.

“Вони використовуватимуть цей час, щоб навчати дітей віршів з Біблії та навчати їх християнським пісням тощо”, – сказав Бурклін.

Однак, тепер багато церков “було попереджені” китайським “Бюро з питань релігій”, що “ви більше не можете проводити уроки недільних шкіл у своїх церквах”, – сказав він.

“Вони навіть ставлять вивіски на вході деяких церков, щоб вказати на це”, – сказав Бурклін.

Це означає, що служіння YouthServeу китайського партнера- спрямоване на те, щоб навчити церковних лідерів як вести служіння для підлітків у віці від 13 до 18 років – “проблематичне”, повідомляє Mission Network News. 

Під час недавньої поїздки, сказав Бурклін, пастори підійшли до нього і сказали: “Будь ласка, ми більше не можемо запросити вас прийти і провести ці тренінги для молодіжного служіння для нас, оскільки нам потрібно дотримуватися виконання цього нового закону”.

Церкви в Китаї, за словами Буркліна, повинні бути творчими, якщо вони хочуть охопити дітей та підлітків за допомогою Євангелія.

Більше про придушення християнства в Китаї:

“Один із способів, яким ми навчилися також досягти цієї вікової групи, – це через батьків”, – сказав Бурклін  . “Коли ми розпочали ці шлюбні ретріти та консультування сімейних пар, [ми помітили, що] багато з цих молодих пар мають вдома підлітків”.

Джерело: christianheadlines.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Скільки дітей в Україні є сиротами: статистика усиновлення

Наступна Стаття

В США менше людей вважають віру, сім'ю важливішими цінностями

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *