Китай: Діти не можуть стати християнами до 18 років

0
Поширення
Pinterest WhatsApp

Нещодавнє придушення християнства в Китаї призвело до посилення застосування закону, який вже є в книгах:  діти та молодь не можуть навернутися до віри до 18 років.

Церкви в Китаї скасовують заняття недільних шкіл для дітей у світлі нового обмеження, повідомляє Mission Network News. 

«Одне з правил, яке завжди було в законі є те , що ви не можете здійснювати прозелітизм або ви не можете навернути до Бога когось  у віці до 18 років,» Ерік Бурклін з China Partner.

Раніше, за його словами, батьки “приводили своїх дітей до церкви, і багато церков розпочали те, що ми би назвали уроками недільної школи”.

“Вони використовуватимуть цей час, щоб навчати дітей віршів з Біблії та навчати їх християнським пісням тощо”, – сказав Бурклін.

Однак, тепер багато церков “було попереджені” китайським “Бюро з питань релігій”, що “ви більше не можете проводити уроки недільних шкіл у своїх церквах”, – сказав він.

“Вони навіть ставлять вивіски на вході деяких церков, щоб вказати на це”, – сказав Бурклін.

Це означає, що служіння YouthServeу китайського партнера- спрямоване на те, щоб навчити церковних лідерів як вести служіння для підлітків у віці від 13 до 18 років – “проблематичне”, повідомляє Mission Network News. 

Під час недавньої поїздки, сказав Бурклін, пастори підійшли до нього і сказали: “Будь ласка, ми більше не можемо запросити вас прийти і провести ці тренінги для молодіжного служіння для нас, оскільки нам потрібно дотримуватися виконання цього нового закону”.

Церкви в Китаї, за словами Буркліна, повинні бути творчими, якщо вони хочуть охопити дітей та підлітків за допомогою Євангелія.

Більше про придушення християнства в Китаї:

“Один із способів, яким ми навчилися також досягти цієї вікової групи, – це через батьків”, – сказав Бурклін  . “Коли ми розпочали ці шлюбні ретріти та консультування сімейних пар, [ми помітили, що] багато з цих молодих пар мають вдома підлітків”.

Джерело: christianheadlines.com

Приєднатися до нас у Facebook і Twiter

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Ми хочемо розвиватися і бути для вас ще більш корисними і актуальними. Ми потребуємо вашої допомоги і підтримки.

Бог є скрізь - навіть у новинах. Ось чому ми дивимося кожну новину через призму віри. Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей. Допоможіть нам і надалі бути голосом правди у ЗМІ, підтримуючи Новини.

Попередня публікація

Скільки дітей в Україні є сиротами: статистика усиновлення

Наступна публікація

В США менше людей вважають віру, сім'ю важливішими цінностями

Не має коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *