Домашня » Новини » Кожного десятого християнина в Нігерії вбивають за віру

Кожного десятого християнина в Нігерії вбивають за віру

6
Поширень
Pinterest WhatsApp

Генеральний директор Open Doors USA в інтерв’ю «Подкаст Pure Flix» розповів про страшні переслідування християн в Нігерії. Впродовж останнього десятиліття в середньому за день вбивають 10 християн за їхню віру.

Девід Каррі, генеральний директор Open Doors USA, хоче, щоб християни знали, що таке переслідування в інших регіонах світу – і це досить шокуюча правда.

«Це інший світ», – сказав Девід Каррі в недавньому інтерв’ю «Подкаст Pure Flix», зазначивши інтенсивність переслідування в деяких країнах. «Що це дає нам, так це інформує, і ми можемо зробити висновки для нашого власного життя. У тих країнах люди більше цінують Пиcання».

Він продовжив: «Вони мають більше віри в спільне поклоніння і в церкву. Вони мріють мати можливість збиратися разом і говорити про Ісуса в безпеці і про те, щоб їх діти ходили до церкви і вчились – це ті речі, які ми так знецінюємо в деяких відношеннях. Ми можемо багато чому навчитися у них».

Каррі пояснив, що доля християн у північній Нігерії особливо страшна. У Нігерії, за оцінками, 91 млн. християн. Впродовж останнього десятиліття посилилося переслідування християн: в середньому за день вбивають 10 християн за їхню віру.

«На півночі країни існують ісламські терористичні угруповання, і уряд практично нічого не зробив, щоб їх викорінити», – сказав він. «Це робить північ Нігерії одним з найнебезпечніших місць для християн».

За словами Девіда Каррі, напади на християнські церкви або групи здійснювалися не рідше одного разу на два тижні. Один з останніх стався 18 травня, 17 членів все ще знаходяться в полоні.

«Ми не знаємо, хто живий, а хто ні. Жінок або змушують вступати в шлюб з джихадистами – за законами шаріату; часто вони нічого не можуть зробити, щоб повернути цих людей – їх продають, щоб зібрати гроші на терористичну діяльність, або їх вбивають», – сказав Каррі. Багато що може трапитись, і добром це не закінчується. Це те, що відбувається на півночі Нігерії».

Каррі сказав, що незважаючи на напади і переслідування християн в Нігерії, нігерійські християни живуть життям надихаючої і дивовижної віри.

Більше про переслідування в Нігерії:

«Їм доводиться розставляти пріоритети. І це пов’язано з їх духовним життям і тим, що вони отримують зі Святого Письма; вони мають мудрість, що допомагає жити кожен день, навіть в цих дійсно важких обставинах», – сказав він. «Ці люди, навіть знаходячись в полоні протягом довгого часу, продовжують вірити, незважаючи на той факт, що вони позбавлені всякого комфорту».

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Телеграм Слово про Слово

Читайте нас в Телеграм

Джерело: faithwire

Попередня Стаття

ОБСЄ відслідковує порушення релігійної свободи на окупованих територіях

Наступна Стаття

Українці розлучаються для того, щоб отримати субсидії

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *