Конференція Європейських Церков висловила солідарність українцям

0
Поширень
Pinterest Google+

Конференція європейських церков надіслала лист членам Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО), у якому висловила свою солідарність українському народові.

«З глибокою стурбованістю про благополуччя ваших церков і людей, ми стежимо за тривожними подіями в Україні, – йдеться у документі.- Цим листом ми хотіли б підтвердити нашу солідарність з вами і підтримати ваш заклик до світу щодо негайного припинення будь-якого втручання, яке б поляризувало і викликало подальше розділення українського суспільства. Після запеклих зіткнень останніх тижнів – конфронтації, в якій було покладено стільки життів – ваші люди заслуговують перепочинок від насильства і кровопролиття, і право жити в мирі та злагоді в різноманітному і плюралістичному суспільстві.

Більше про підтримку України:

Конференція європейських церков хоче запевнити, що всі дипломатичні і мирні засоби використовуються можновладцями, щоб суверенітет і територіальна цілісність України збереглися. Деякі з лідерів наших церков – членів (Конференції) роблять все можливе, щоб закликати свої уряди, Європейський союз та інші багатосторонні установи активізувати дипломатичні зусилля в цьому напрямку і забезпечити міцність демократичного процесу в перехідний період. Ми дуже сподіваємося, що їх робота буде приносити свої плоди на благо всієї України».

http://risu.org.ua/

Попередня стаття

Мністр Оборони України: Голос Церкви сьогодні важливий як ніколи!

Наступна стаття

Звернення Всеукраїнської Ради Церков щодо ситуації в Україні

Немає коментарів

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *