Домашня » Новини » Християни та патріоти провели молитовне стояння на маршруті “Маршу рівності”

Християни та патріоти провели молитовне стояння на маршруті “Маршу рівності”

8
Поширень
Pinterest WhatsApp

Христяини а також “Правий сектор”, “Традиція і порядок”, “Карпатська Січ”, починаючи з 22 червня 2019 року, провели у столичному середмісті “Всеукраїнське молитовне стояння на захист дітей і сімей”. Його мета – завадити ході ЛГБТ-спільноти під час Маршу рівності.

Учасники акції “Всеукраїнське молитовне стояння на захист дітей і сімей” облаштували навпроти входу в головний корпус університету ім. Шевченка невелику сцену, поставили звукопідсилюючу апаратуру.

Окрім партійних прапорів вони тримали в руках прапори зі словами “Слава Христу Царю” та “Християнський фронт”. А на тротуарі ними встановлено дерев’яний хрест.

Вони перебували на місці проведення маршу рівності “КиївПрайд” до 12:00 неділі, 23 червня.

“Українські націоналісти, християни, консерватори і традиціоналісти виступають за здорову модель української родини, проти насильницької гомосексуалізації суспільства. Наша мета – не допустити проведення “гей-параду”! Адже подібні марші – це наруга над мораллю і українськими традиціями”, – йдеться на сторінці заходу у Facebook.

“Сьогодні члени партій “Голос”, “Сила людей” і, звісно, недобитої “Партії зелених” провели свій консолідований з’їзд на вулиці Володимирській і Терещенківській у Києві. До станцій метро “Площа Льва Толстого” і “Театральна” пускали лише за відповідними партійними посвідченнями. Лідери цих партій напередоні висловили рішучу підтримку ідеям консолідованого з’їзду 23 червня. І ми це пам’ятатимемо” – дописує один з лідерів сімейного руху в Україні Руслан Кухарчук.

“Сьогоднішня чергова атака на сімейні та культурні цінності українського народу, висміювання нашої духовності, пропаганда збочень під назвою “Київпрайд” є неприпустимою.

Ця атака стратегічна, цілеспрямована, скерована на підрив основ, що скріплюють суспільство, на його послаблення і одурманення.

Прикриття цієї пропаганди гаслом “за рівні права” є брехливим і маніпулятивним, бо насправді організатори цих заходів мають зовсім інші цілі, які в контексті війни є ще бридкішими та підривними, ніж раніше.

Підтримка з боку ЗМІ цієї агресивної пропаганди, висміювання журналістами Церкви, чіпляння ними брехливого кліше “радикали” звичайним громадянам, для яких нормою є сім’я, тато і мама, – така поведінка ганьбить славну професію і служить деструктивним цілям.

Так само ганебною є публічна підтримка підривного руху ЛГБТ з боку представників іноземних посольств та місцевих публічних осіб.

Відомо, що пропаганда ЛГБТ (не тільки в Україні, а й усьому світі) цілеспрямовано фінансується великими коштами, створюють спеціальні фонди та організації для масового поширення підривної ідеології.

Такі “марші” також організовують, щоб навмисне підняти градус напруги та ворожнечі в суспільстві, зіштовхнути лобами людей, щоб відвернути увагу від злочинів на вищих щабелях влади. В умовах гібридної війни такі “марші” – дієвий інструмент розхитування.

Кожен, хто був причетним до сьогоднішньої пропаганди збочень, підриву сімейних цінностей та культури нашого народу, на мою думку, є учасником злочину – якщо не деюре, то дефакто, – злочину морального, злочину перед традиційною українською культурою, злочину перед Богом” – пише Олесь Дмитренко.

Довідка

Олександр Турчинов під час свого перебування на посаді секретаря РНБО виступав проти застосування терміну “гендер”, який він називав “антихристиянським штампом”, й закликав повернутися до понять “чоловіча і жіноча стать” та розвивати “повноцінну сім’ю”, аби захистити Україну від руйнування і морального занепаду.

Своєю чергою чинний прем’єр-міністр Володимир Гройсман, коли був головою Верховної Ради, заявляв, що в Україні ніколи не буде дозволено одностатеві шлюби.Я

При цьому лідер партії “Голос”, відомий поп-виконавець Святослав Вакарчук говорить, що він не проти таких шлюбів.

Більше про християнську позицію щодо маршу рівності:

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Телеграм Слово про Слово

Читайте нас в Телеграм

Джерело: espreso.tv

Попередня Стаття

Прочитано обвуглений сувій книги Левит: текст не змінився

Наступна Стаття

Чому гомосексуалізм не такий, як інші гріхи?

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *