Християни організовують акцію проти «лесбі-параду» в Києві 8 березня

6
Поширень
Pinterest Google+

8-го березня в Києві пройде парад феміністок. Про це повідомляє у себе на сторінці в фейсбук громадська ЛГБТ організація «Інсайт». Головна вимога марширувальників – визнання гендерної ідеології.

«Ми вимагаємо визнання наших ідентичностей, але без будь-яких умов, які ставить нам світ, упорядкований гендерною ієрархією. Ми хочемо зруйнувати її», – пишуть активістки.

Християни готують контракцію. Глава міжконфесійної групи за сімейні цінності Маргарита Коротких налаштована рішуче: «Ми не повинні дати і кроку ступити по нашій землі ЛГБТ-пропагандистам. Це несе прокляття для України. Вони намагатимуться показати нашим дітям, що це норма, але це не так! ».

У той же час жінка каже, що християни повинні правильно до цього ставитися. Вона категорично проти пропаганди, але за порятунок людей.

«Ці люди мають потребу в Божій любові. Цей стиль життя травмує їх, і вони нещасні. Минулої акції, ми проповідували та молилися», – розповідає Маргарита.

Координатор громадського руху “Всі разом!” Руслан Кухарчук також виступає проти подібних парадів:

«Якщо говорити про феміністичні рухи, вони нічого спільного зі здоровим глуздом не мають. Там вже давно не йдеться про рівність прав чоловіків і жінок. А мова йде про повну руйнацію будь-якої жіночої ролі в сім’ї та суспільстві. Всі ці феміністські рухи – це посягання на жіночу ідентичність. На право жінки бути м’якою, жіночною і вони є деструктивними», – зазначає координатор громадського руху” Всі разом! “, Руслан Кухарчук.

Маргарита Коротких розповіла чому, так званий, «Парад жінок» насправді парад лесбіянок.

«Подібні акції проходять на гранти. Всі найактивніші учасниці руху феміністок- лесбіянки. Ми знаємо, тому, що вони у відкриту пишуть про це на своїх сторінках в соц. мережах».

Більше про фемінізм:

Щоб зупинити парад, християни будуть збиратися в Києві, на площі Михайлівській, в 11.00, за годину до параду феміністок. Маргарита закликала всіх приєднатися до акції, а також попросила вказати її номер телефону, для всіх, хто захоче приєднатися (063 6119167).

Ольга Мацканіч

Джерело: gcshelp.org

Попередня стаття

США, Канаду і Великобританію захопила епідемія операцій зі зміни статі.

Наступна стаття

99% протестантських церков в ДНР опинилися поза законом

Немає коментарів

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *