Домашня » Новини » Християни безпосередньо впливали на протести в Гонгконзі

Християни безпосередньо впливали на протести в Гонгконзі

1
Shares
Pinterest WhatsApp

Протести в Гонконзі почалися місяці тому як мирна демонстрація проти законопроекту про екстрадицію, ухваленого урядом Гонконгу. Люди Гонконгу стурбовані тим, що авторитарна влада використовуватиме цю політику видачі для повернення осіб, звинувачених у політичних злочинах, до материкового Китаю.

Дивовижно, за словами Боккі, протести не організовані однією людиною, а були скоріше стихійним вибухом.

Важливо знати але, більшість людей не усвідомлює, що багато протестуючих у Гонконзі є християнами.

«Я був дуже здивований, бо бачив різні протести в західному світі і ніколи не був свідком того, як люди співали християнські гімни. У Гонконзі, де християн меншість, де ви навіть не сподіваєтесь почути будь-які гімни, де б ви не співали, тисячі з них співали разом і трималися за руки », – розповідає Боккі Ван Марен. “Ви бачите цю співпрацю з християнами, і вони дуже активно виступають на знак протесту”.

Боккі переказує свої розмови з християнськими протестантами, оскільки вони висловлювали занепокоєння тим, що їх будуть переслідувати так само, як християн переслідують у материковому Китаї – Біблії спалюють, церкви спалюють. Вони побоювалися, що законопроект про екстрадицію буде використаний для арешту християнських лідерів та встановлення системи віросповідання, яка узгоджується з Китайським урядом. Люди бояться висловлюватися через страх відплати, поділяє Боккі, але вони також бояться втратити свої права на вільне богослужіння.

Безстрашність протестуючих вразила Боккі. «Вони знають, як боротися зі сльозогінним газом. Вони знають, як поводитися з гумовими кулями. Я маю на увазі, вони використовують парасольку, наприклад, як щит ».

Хоча протести розпочалися мирно, як тільки поліція долучилася, це стало небезпечно, за словами Боккі. «Мене вдарили гумовою кулею по моїй руці, коли я був на боці протестуючих. Тож поліція насправді не дискримінує, хоча я носив прес-жилет, який є жовтим жилетом ».

Ці протестувальники – це не просто активісти, а повсякденні люди, які бояться бути придушеними, переслідуваними та змушеними замовчувати, те що бачать на материковому Китаї.

У Гонконзі після жорстких сутичок з поліцією демонстранти заблокували дороги до аеропорту
Керівниця адміністрації Гонконгу Керрі Лам в телезверненні оголосила про відкликання законопроекту, який передбачає екстрадицію звинувачених у злочинах в Китай. Повне його відкликання було однією з  основних вимог протестуючих.

Більше про протести в Гонконзі:

Раніше Лам заявляла лише про призупинення просування малопопулярного законопроекту, називаючи його “мертвим”, що не задовольнило демонстрантів. Під час звернення керівниця адміністрації  також виступила проти скликання окремої незалежної комісії для розслідування дій поліції під час заворушень, чого також вимагають демонстранти.

На її думку, цілком достатньо використовувати механізм Незалежної ради з розгляду скарг на співробітників поліції (IPCC). Глава адміністрації також заявила про неприйнятність вимоги активістів про амністування затриманих учасників вуличних заворушень без суду і слідства.

Мітингарі почали вимагати не лише остаточної відмови від цього законопроєкту, а й відставки Керрі Лам і розслідування дій поліції під час демонстрацій. За даними організаторів, в акціях брали участь понад мільйон людей. Це були найбільші протести в Гонконзі з часу передачі цієї колишньої британської колонії Китаю в 1997 році.

Джерело: lifesitenews.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.


Previous post

Біблійне Товариство роздало морським піхотинцям у зоні ООС Біблії

Next post

Суд відновив права студента, якого виключили з університету за цитування Біблії

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *