Домашня » Новини » Оксана Білозір очолить у ВР об’єднання “Жіноча ініціатива за сімейні цінності”

Оксана Білозір очолить у ВР об’єднання “Жіноча ініціатива за сімейні цінності”

5
Поширень
Pinterest WhatsApp
27 лютого у Верховній Раді України створили міжфракційне об’єднання “Жіноча ініціатива за сімейні цінності” на чолі з народним депутатом Оксаною Білозір.

У цей день – 27 лютого, о 12:00 год відбувся брифінг, на якому було оголошено про створення міжфракційного депутатського об’єднання «За сімейні цінності». Оксана Білозір разом з групою жінок – народних депутаток оголосила про свої наміри ще активніше захищати сімейні цінності в Україні, які на разі, за її думкою, перебувають під загрозою.

 Про створення об’єднання також повідомив голова Верховної Ради України Андрій Парубій під час засідання.

Після виступів народних депутатів, на що на початку ранкового засідання ВРУ було передбачено півгодини, спікер на вимогу парламентарів із двох фракцій – Радикальної партії та «Батьківщини» – оголосив перерву у роботі Ради на 30 хвилин. Андрій Парубій запросив керівників фракцій на нараду.

Більше про сімейні цінності:

“Відповідно до ст. 60 регламенту Верховної Ради України повідомляю про створення у Верховній Раді України 8 скликання міжфракційного депутатського об’єднання “Жіноча ініціатива за сімейні цінності”. Головою цього об’єднання обрано народного депутата України Білозір Оксану Володимирівну”, – сказав Парубій.

Попередня Стаття

Випущено Альманах, під назвою “500 років Реформації”

Наступна Стаття

Культура гніву

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *