Домашня » Новини » Єрусалимський молитовний сніданок відвідали 800 осіб з 60 країн

Єрусалимський молитовний сніданок відвідали 800 осіб з 60 країн

3
Поширень
Pinterest WhatsApp

З четвертого по шосте червня в Ізраїлі проходив третій Єрусалимський молитовний сніданок (Jerusalem Prayer Breakfast).

Цього року захід відвідали 800 делегатів з 60 країн. Серед них були державні і християнські лідери, політики, представники ЗМІ та бізнесу, повідомляє газета Слово про Слово з посиланням на invictory.org.

«У цьому році Єрусалимський молитовний сніданок став справжніми зборами народів. 800 делегатів з 60 країн – це швидке зростання (в минулому році захід зібрав 500 учасників – прим. Ред.). Це доводить те, що Божа рука направляє цей захід, – заявив президент Міжнародного Християнського Посольства в Єрусалимі Юрген Бюлер. – Альберт Векслер з самого початку продемонстрував хорошу організацію сніданку, і в цьому році він і його команда знову виконали приголомшливу роботу»

Захід розпочався четвертого червня з реєстрації і екскурсії по Святій Землі.

П’ятого червня відбувся прийом делегатів в Кнесеті (парламент Ізраїлю) і зустріч з президентом Ізраїлю Реувеном Рівліном. Також в цей день проходили секційні засідання та концерт хвали.

Сам молитовний сніданок відбувся шостого червня в готелі «Orient».

«Єрусалимський молитовний сніданок 2019 року мав величезний успіх. Велика явка надихнула ізраїльтян, особливо в світлі важкого початку 2019 року. Помазання Духа Господа було на всіх, хто брав участь в молитвах, і це було підтверджено всіма, в тому числі і євреями», – зазначив віце-президент Міжнародного Християнського Посольства в Єрусалимі Баррі Денісон.

Більше по молитовні сніданки:

Перший Єрусалимський молитовний сніданок відбувся в червні 2017 року. Тоді члени лідерскої команди сніданку оголосили, що захід буде проходити щороку в червні. Вони закликали віруючих з усього світу приймати в ньому участь.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Телеграм Слово про Слово

Читайте нас в Телеграм

Джерело: invictory.org

Попередня Стаття

Павло Унгурян: «Я надто ціную ім’я Господа, щоб виносити його в назву партії»

Наступна Стаття

Папа Франциск змінив Отче наш. Соцмережі й церковні ієрархи обурені

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *