Домашня » Блог Сергія Головіна » Гепард, що робить його таким швидким?

Гепард, що робить його таким швидким?

3
Поширень
Pinterest WhatsApp

Гепард – воістину дивовижна істота. Це одна з найбільш прудконогих в світі наземних тварин, здатна з місця розганятися 70 кілометрів на годину всього за дві секунди і розвивати швидкість до 120 кілометрів на годину.

Як гепард досягає цих феноменальних швидкостей? Він створений з високоефективним тілом, що містить унікально потужне серце, сильні артерії великого діаметру і дуже великі ніздрі для вдихання великих обсягів повітря. Плечовий і тазовий пояси гепарда здатні обертатися щодо хребта, і коли тварина біжить, згинаючи хребет вгору і вниз, його ноги як би скорочуються і подовжуються. При русі на високій швидкості гепард може торкатися землі тільки один раз кожні 7 метрів.

Еволюціоністи стверджують, що якась невідома істота до гепарда випадково перетворилося в гепарда в результаті мутації його серця, печінки, артерій, ніздрів, стегон, плечей, хребта та м’язів. Але навіть найдавніші скам’янілості гепарда представляють тварину, яке ідентична сучасним гепардам.

Більше про творіння:

Фактичні свідоцтва підтримують створення, а не еволюцію. Унікальні характеристики гепарда є результатом задуму. Ніяка серія випадкових модифікацій не могла зробити настільки швидкою тварини.

Попередня Стаття

В Тернополі відбувся Другий обласний молитовний сніданок

Наступна Стаття

В Італії повернули у офіційні документи визначення “тато” та “мама”

2 коментарі

 1. Михайло
  16.04.2019 в 19:25 — Відповіcти

  На картинке к статье не гепард, а леопард. Несостыковочка, однако.

 2. Анатолій Якобчук
  Анатолій Якобчук
  16.04.2019 в 19:33 — Відповіcти

  Вже гепард, виправили свою помилку.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *