Домашня » Новини » Гендерна ідеологія входить до британських шкіл і стає обов’язковою

Гендерна ідеологія входить до британських шкіл і стає обов’язковою

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Кожний учень початкової школи буде зобов’язаний пізнавати «різні види сімей», також і ті, що складаються з «батьків однієї статі». В середній школі вивчатимуть сексуальні орієнтації і гендерну теорію. Ідеологізації та сексуалізації дітей противляться батьки, оголошуючи вуличні маніфестації, щоб дати відсіч гендерній ідеології у школах.

Запровадження нового навчального предмету з вересня 2020 року оголосило британське міністерство освіти. Найбільші побоювання викликає те, що предмет має бути обов’язковим і діти муситимуть брати участь у ньому навіть за наявності виразного спротиву батьків. Досі батьки мали право не погоджуватися на участь дитини в заняттях із сексуальної освіти. Нова освітня політика більш ідеологічна; вона є втіленням ухваленого 2010 року т.зв. антидискримінаційного закону.

Проект викладання нового предмету підготував Ендрю Меффет — учитель, який є відкритим геєм і активістом ЛГБТ. Нову програму підтримуватиме по школах фільм, випущений ВВС, який пояснюватиме учням, що є «понад сто різних статей, між якими можна вибирати».

У вступі до нової навчальної програми, що нав’язує британським школам гендер як єдиний слушний світогляд із нібито науковим підґрунтям, читаємо: «МИ повинні переконати наших дітей до того, щоб вони захотіли бути частиною гендер-суспілства. Ми повинні зуміти продати їм це прагнення, бо для багатьох воно не може бути чимсь природним».

Матеріали для викладачів пояснюють: мета цього предмету — зробити так, щоб, «закінчуючи школу, діти ставали ентузіастами життя в суспільстві, повному відмінностей, також і в тому, що стосується культури, особистих здібностей, сексуальної орієнтації, статевої ідентифікації, віку та релігій». Уроки мають бути «збагачені» практичними заняттями.

Більше про гендерну ідеологію:

Міносвіти також готує спеціальні підручники для викладання нового предмету. В них можна знайти відповіді, зокрема, на запитання, що я маю сказати своїй дитині, коли вона мене запитає, як двоє чоловіків можуть мати дитину. Відповідь із підручника звучить так: «Деякі сім’ї мають двох мам або двох татусів. Кожна сім’я інша, і це нормально». Терміном «гей» підручник визначає «двох чоловіків, які кохають один одного».


Католицькі середовища заявили, що не погоджуються на посилену ідеологізацію дітей у школах, і що якщо не буде вшановане їхнє право виховувати дітей у свободі та згідно зі сповідуваними цінностями, вони вийдуть на вулиці на знак протесту сумління.

Джерело: CREDO

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.


Попередня Стаття

Люди перш за все хочуть бути щасливими - дослідження

Наступна Стаття

Пасторів Китаю змушують проповідувати по книзі яка поєднує Біблію з конфуціанством

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *