Домашня » Новини » Google поміщає в чорний список християнські сайти

Google поміщає в чорний список християнські сайти

5
Поширень
Pinterest WhatsApp

Колишній інженер-програміст Google звинуватив свого колишнього роботодавця в політичній упередженості і спробі маніпулювати громадською думкою, контролюючи новини та інформацію. Християнські онлайн видання Christian Today, The Christian Post, Patheos, the Catholic News Agency, пролайф видання Life News і багато інших входять в число веб-сайтів, включених в «чорний список» новин Google Now.

Захарі Ворхіс

Викривач Захарі Ворхіс розповів в інтерв’ю Project Veritas, американській правовій некомерційній організації, що технічний гігант «не є об’єктивним джерелом інформації».

«Це дуже упереджена політична машина», – сказав він.

Ворхіс, який був співробітником Google протягом восьми років, доставив сотні сторінок документів в антимонопольний підрозділ Міністерства юстиції США, щоб показати, як Google маніпулює своїми алгоритмами, щоб тримати консервативні ЗМІ не в топі результатів пошуку.

«Якщо люди і сайт не відповідають редакційній політиці Google, тоді їхні новинні статті опускаються вниз пошуку. А, якщо відповідають – тоді вони потрапляють на верхівку пошуку ».

Колишній інженер-програміст сказав, що документи «були доступні кожному співробітнику компанії».

Захарі Ворхіс вирішив зробити публічну заяву після того, як зрозумів, що всередині Google відбувається щось «похмуре і мерзенне», яке може мати далекосяжні наслідки.

«Я бачив, що вони роблять гігантські кроки для створення інформаційного ландшафту для власної версії того, що є об’єктивною правдою», – сказав він.

У відкритому листі генеральному прокурору Вільяму Барру консервативні лідери закликали міністерство юстиції розслідувати дії Google, Facebook і YouTube з приводу передбачуваної цензури.

Вони писали: «На даний момент, не можна заперечувати, що Facebook, Twitter і Google/YouTube всі мають істотну ліберальну програму захисту в своїх платформах.»

Більше про війну проти християнського контенту:

Нещодавно ми писали, що YouTube почав війну проти християнського контенту. Тисячі віддалених фільмів і десятки закритих каналів – це результат початкової фази операції, проведеної платформою YouTube. Технологічний гігант під приводом боротьби з мовою ненависті, дискримінацією і расизмом застосував безпрецедентну форму цензури, що призвело до вилучення величезної кількості ідейно правого і християнського матеріалу.

[otw_shortcode_sidebars sidebar_id=”blog-left-sidebar”][/otw_shortcode_sidebars]

Підтримайте наш сайт фінансово

Пожертвувати

Джерело: gcshelp.org

Попередня Стаття

Як допомогти Слово про Слово?

Наступна Стаття

В Алжирі влада закрила церкву

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *