Президент та Глави церков моляться за Україну, мир та військо

0
Поширень
Pinterest Google+

У Софії Київській відбулася Молитва за Україну  з нагоди Дня захисника вітчизни. В молитві беруть участь глави церков, релігійних організацій та керівництво держави.

Кожен з представників церков промовляє молитву до Бога і просить про мир і благословення України, про припинення війни на Сході України, щоб Господь допоміг подолати зло несправедливість, горе та смерть.

Молитву за захисників України проголосили: Патріарх Київський і всієї Руси-України – Філарет, Патріарх Української Греко-Католицької Церкви Святослав (Шевчук), Митрополит Київський і всієї України, предстоятель Української Православної Церкви Онуфрій, єпископ, ординарій Києво-Житомирської дієцезії Римо-Католицької Церкви Віталій Кривицький, Муфтій Духовного управління мусульман України Ахмед Тамім, Голова Всеукраїнського союзу об’єднань євангельських християн-баптистів Валерій Антонюк, президент Українського Біблійного Товариства Григорій Комендант, Єпископ, глава Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви Маркос Оганесян, інші представники духовенства.

Більше про молитву за Україну:

Разом з представниками духовенства моляться Президент Петро Порошенко з дружиною Мариною, члени Уряду та керівники силових відомств України.

Відразу після молитви на площі перед собором Святої Софії відбулася церемонія складання урочистої клятви ліцеїстами Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

Слово про Слово з посиланням
на Релігійно-інформаційну службу України
Попередня стаття

Як отримати користь від читання Біблії

Наступна стаття

Дивно, якщо ви ще досі не читаєте Біблію!

Немає коментарів

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *