Домашня » Мультимедія » Фільм Ісус

Фільм Ісус

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Пропонуємо вашій увазі найпопулярнішу екранізацію євангельських подій – фільм Ісус! Цей фільм знято за сюжетом з Євангелії Луки. Тому переглянувши фільм Ісус ви нагадаєте для себе події Євангелії.

Фільм Ісус. (1979р.), цей фільм – правдива історія про життя Ісуса Христа, в буквальному сенсі слова, що змінює життя. Фільм переведений на більшу кількість мов світу, ніж будь-який інший. Жоден інший фільм за всю історію кінематографа не збирав такої величезної аудиторії. В якості основи для діалогів і подій фільму було використано Євангеліє від Луки.

Перш ніж почати натурні зйомки в Ізраїлі, були проведені скурпульозні дослідження і підготовка, що зайняли 5 років. У спеціальних майстернях були виготовлені глиняні вироби, інструменти та одяг за зразками першого століття від Різдва Христового.

Понад 450 релігійних лідерів і вчених оцінювали сценарій для забезпечення історичної і біблійної точності. Інтенсивні зусилля для зображення палестинської культури близько 2000-річної давнини допомогли визначити та відтворити: ручний одяг, який мав тоді лише 35 кольорів, гончарні вироби виготовлені методами першого століття і для зйомок фільму були видалені з ландшафту сучасні телефонні стовпи і лінії електропередачі. Фільм “ІСУС” знімався у 202 місцях в Ізраїлі у 1979 році за участі понад 5000 ізраїльтян та арабів. При наявних можливостях сцени знімалися у тих місцях, де вони відбувалися 2000 років тому.

Фільм був перекладений на 1189 мов (станом на 10 лютого 2013 року). На даний час фільм є найбільш широко перекладеним і озвученим фільмом у всьому світі. Фільм було перемонтовано і проведено ряд покращень якості відео та аудіо.

Попередня Стаття

Це мій Цар, чи ти знаєш його?

Наступна Стаття

Депутат Олійник – не маємо права відміняти Біблію

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *