Home»Блог редактора»Окультизм, що я думаю про це

Окультизм, що я думаю про це

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Вітаю вас дорогі читачі з випуском нового номеру газети Слово про Слово. Цей номер присвячено темі окультизму. На мій погляд дуже актуальної теми для нашого сьогодення. Якщо аналізувати інформацію, з якою зустрічається пересічний українець, то серед різноманіття тем, ця знаходиться далеко не у кінці списку, а займає  досить високі позиції.

Нажаль більшість українських традицій, які до нас прийшли ще з далекого язичницького минулого тісно переплетені з окультною практикою. Сьогодні багато людей не надають цьому великої уваги, сприймають це як гру чи розвагу не розуміючи хто за цим стоїть, і чого це може коштувати. Біблійну позицію ви можете знайти у матеріалах номеру. Або переглянувши відео студії Прада PRO, що розміщені за посиланням: https://slovoproslovo.info//multimedia/109-pobutovi-marnovirstva

Більше про окультизм:

Хотілося б від вас, дорогі читачі, дізнатися про вашу точку зору, як ви відноситесь до цього, чи мають право на існування окультні традиції та ритуали в нашій християнській культурі? Окультизм… Як ви відноситесь до ворожби, це добре чи погано? Чи магія може бути доброю? А що ви думаєте про гороскопи? Чи корисно гадати на кавовій гущі? Як ви відноситесь до екстрасенсів, віщунів?

Свої думки можете висловлювати у коментарях нижче. 

Попередня Стаття

9 фільмів "Та сторона" студії Правда PRO

Наступна Стаття

Рада Церков закликає протестувальників і державу зберігати мир

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *