Подружні стосунки – думки до теми

0
Поширень
Pinterest Google+

У травні стає традицією відзначати Тиждень подружжя. Останній номер нашої газети ми вирішили присвятити темі подружніх стосунків. Якщо уважно прислухатися, про те, що сьогодні говорять люди, то незважаючи на політичну кризу, найбільше говорять про кризу в сім’ї. Можливо висловлюються не такими термінами, але неодмінно говорять про проблему сімейних стосунків. У когось проблеми у шлюбі, у когось проблеми безшлюбності, хтось не може впоратися з вихованням дітей.

Богом було закладено основи сім’ї. І першим суспільним інститутом, який був створений Богом, була сім’я. Усі ми народжуємося, виховуємося, проживаємо в сім’ї. Життя людини не можливе без стосунків. Тому про це варто писати говорити і думати.

Якщо аналізувати процеси які зараз відбуваються в світі, можна сміливо відзначити, що сім’я зараз у найбільшій небезпеці за всі часи. Активно популяризуються нетрадиційні гріховні стосунки між людьми. Сьогодні сексуальні стосунки до шлюбу, або поза шлюбом не виглядають проблемою, бо нам нав’язуються інші ганебні види співжиття, які не можуть носити назву сім’ї.  Нам як ніколи потрібно бити на сполох і повертатися до Божого задуму для сім’ї. Бо це найкраще що може бути. Спробуйте уявити щастя без хороших стосунків з рідними тобі людьми. Спробуй прожити без кохання, без батьківської материнської любові до дітей. У нашій свідомості закладено, що найкраща пора у житті, коли ти любиш і є улюбленим.

У головній статті газети, ми пояснюємо наслідки головної проблеми людини – гріха. Гріх вплинув і на стосунки між людьми, і потрібно знати, що змінилося, і що можна полагодити. Бог дає вихід з будь-якої ситуації у яку ми можемо потрапити.

Більше про подружні стосунки:

Висвітлюємо Біблійні погляди на роль жінки. Так складається, що зважаючи на пасивність чоловіків жінки  на себе звалюють все, а потім нарікають на свою долю.

Торкаємося теми виховання дітей. У статті ми говоримо про виховання підлітків.

Ці та інші теми читайте у електронному форматі газети Слово про Слово.

З Повагою Анатолій Якобчук.

Попередня стаття

Поговоримо про сім'ю. Довіра

Наступна стаття

Фільм Огнеупорний

Немає коментарів

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *