Домашня » Новини » Дослідження ДНК филистимлян підтвердило: Ізраїль – єврейська земля

Дослідження ДНК филистимлян підтвердило: Ізраїль – єврейська земля

6
Поширень
Pinterest WhatsApp

Древні Филистимляни не є предками сучасних палестинців. Вчені отримали неспростовані докази, які грунтуються на вивченні ДНК скелетів давнього кладовища в Ашкелоні.

Вчені вивчили ДНК скелетів 3000-річного филистимського кладовища і опублікували свої результати минулого тижня в журналі Science Advances. Дослідження показало, ДНК було пов’язане з генофондом південної Європи.

Филистимське, кладовище було виявлено в 2016 році в Ашкелоні, на півдні Ізраїлю. Десять з 108 скелетів мали досить ДНК для використання.

«Нове дослідження ДНК, знайдене в стародавньому филистимському місті в ізраїльському місті Ашкелон, підтверджує те, що ми знаємо з Біблії – що філістимляни походять з південної Європи», – пише Нетаньяху.

Потім Нетаньяху послався на Амоса 9:7 і Єремія 47:4, в яких йдеться про те, що филистимляни прийшли з Кафтора – сучасного Криту, грецького острова в південній Європі.

«У Біблії згадується місце під назвою Кафтор, яке, ймовірно, є сучасним Критом», – писав Нетаньяху. «Немає зв’язку між древніми филистимлянами і сучасними палестинцями, чиї предки прийшли з Аравійського півострова на Землю Ізраїлю тисячі років по тому».

Нетаньяху уклав: «Зв’язок палестинців із Землею Ізраїлю ніщо в порівнянні з 4000-річний зв’язком, який єврейський народ має з землею».

Вважається, що слово «палестинець» походить від «филистимлянина», хоча сучасні палестинці говорять, що вони не походять від цієї групи людей.

Филистимляни часто воювали з біблійними євреями. Голіаф, який був переможений і убитий Давидом, був филистимлянином.

Більше про археологічні знахідки:

«Уже понад століття ми обговорюємо питання про те, звідки прийшли филистимляни», – сказав в електронному листі археолог Ерік Клайн. «Тепер у нас є відповідь: Південна Європа, а точніше, материкова Греція, Крит або Сардинія. Це відповідає тому, що раніше здавалося найбільш імовірною відповіддю, особливо якщо судити по [археологічним останках], і тому це здається логічним висновком».

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Телеграм Слово про Слово

Читайте нас в Телеграм

Джерело: christianheadlines.com


Попередня Стаття

В Індії почастішали випадки переслідування християн

Наступна Стаття

В Ізраїлі розкопали найбільше стародавнє місто епохи неоліту

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *