Дослідники знайшли шлях, по якому Мойсей здійснював вихід

6
Поширень
Pinterest Google+

Дослідники Біблії, намагаючись простежити шлях, яким пішов Мойсей, коли він вивів ізраїльтян з Єгипту, кажуть, що вони знайшли докази того, що гора Сінай насправді знаходиться в східній частині Саудівської Аравії.

Райан Мауро з Фонду досліджень Томаса який сумнівається(DTRF) розповів Daily Star Online, що його команда тричі приїжджала в Саудівську Аравію для збору доказів.

Сайдівська Аравія - Jabal al-Lawz

«Те, що я там знайшов, було просто приголомшливим», – сказав Мауро. «Я не міг повірити, що для Виходу були всі ці докази, і навряд чи хто-небудь за межами цього регіону знав про це».

Хоча вони все ще складають карту і графік часу, дослідник вважає, що його теорія є найбільш «правдоподібним» маршрутом. Він починається з того, що ізраїльтяни залишають Єгипет через Каїр і перетинають Сінайський півострів.

Мауро сказав, що є докази того, що Мойсей розділив море в затоці Акаба, в місці, яке зараз відомо, як пляж Нувейба. Там перетин буде всього вісім миль в ширину і 33 метри (108 футів) в глибину. Він вважає, що вони перетнули древній Мідіам і зупинилися на горі Сінай, яка, як він стверджує, є вершиною Джабаль аль-Лоуз в Саудівській Аравії. Саме на горі Сінай Бог дав Мойсею десять заповідей на кам’яних скрижалях.

«Я повністю переконаний, що ізраїльтяни відправилися в древню землю Мадіама, коли вони бігли з рабства в Єгипті», – сказав він британській газеті.

Його команда розповідає про свої відкриття в 25-хвилинному документальному фільмі «В пошуках гори Мойсея: справжня гора Сінай в Саудівській Аравії».

Серед доказів, за його словами, є написи про те, що здається коровами на Джабалії аль-Лоузі, що відповідає біблійної історії про ідола Золоте теля. Дослідник сказав, що стародавні скельні споруди біля підніжжя гори могли бути залишками вівтарів, побудованих ізраїльтянами.

Він також вказує на почорнілу вершину Джебель аль-Лоуз, яка буде відповідати історії Мойсея, який зустрівся з Богом, коли Він зійшов на гору в огні. Однак Daily Star Online повідомила, що незрозуміло, чи є це почорніння вершини природним явищем або результатом того, що камені спалені святим вогнем.

Гора сінай

Крім того, Мауро сказав, що є свідчення великого стародавнього цвинтаря, який, схоже, відповідає судові над шанувальниками Золотого теляти. Кладовище є частиною табору, який, на його думку, був біля підніжжя гори.

камінь Хорива

Біля цього місця Мауро вважає, що його команда виявила Камінь Хорива, який, як кажуть, є останнім табором ізраїльтян перед тим, як відправитися на гору Сінай. Старий Завіт веде хроніку того, як Мойсей вдарив по скелі, в результаті чого вона розкололася, і видала воду, щоб угамувати спрагу ізраїльтян. Мауро каже, що вони знайшли велику, розмиту водою скелю, яка сидить на пагорбі і розділену на дві частини.

Більше про докази правдивості Біблійної історії:

«Золоте теля, розколота скеля, вівтар Мойсея, місце перетину Червоного моря; всі ці частини повинні відповідати, і вони відповідають цим маршрутом так, як жоден інший маршрут », – сказав він. «Ці події справді відбулися. Не потрібно віри, щоб прийняти докази».

Джерело: gcshelp.org

Попередня стаття

Звернення Ради Церков напередодні другого туру виборів Президента

Наступна стаття

Рада Церков закликає припинити ворожнечу й образи напередодні виборів

Немає коментарів

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *