Home»Новини»З 1 квітня запроваджується додаткова допомога багатодітним сім’ям

З 1 квітня запроваджується додаткова допомога багатодітним сім’ям

7
Поширень
Pinterest WhatsApp
Щомісячно на кожну третю і наступну дитину виплачуватимуть по 1 700 гривень. З 1 квітня 2019 року в Україні збільшується допомога багатодітним сім’ям.

За повідомленням Мінсоцполітики Уряд виплачуватиме батькам на кожну третю і наступну дитину щомісяця   1 700 грн. Виплати здійснюватимуться до досягнення дитиною 6 років.

Таке нововведення поширюється не тільки на дітей, які народилися в цьому році. Кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної, може з 1 квітня оформити додаткову допомогу на дитину.

Для оформлення допомоги, одному з батьків необхідно звернутися із відповідною заявою до найближчого відділення соцзахисту населення.

При собі потрібно мати оригінал та копію посвідчення багатодітної сім’ї та свідоцтв про народження дітей.

Допомога багатодітним сім’ям буде здійснюватимуться через Укрпошту чи уповноважений державою банк на соціальні виплати за вибором сім’ї.

Якщо сім’я отримує щомісячну допомогу при народженні, вона може надати реквізити банківської картки, на яку надходять такі виплати.

Більше про допомогу багатодітним сім’ям:

Текст відповідного рішення Уряду поки що неоприлюднений.

З січня 2019 року Уряд надає грошову компенсацію на послугу няні. Крім щомісячних 860 гривень виплат на дитину, сім’я, яка оформила «муніципальну няню», безповоротно щомісяця отримує ще 1 626 гривень.

Джерело: Міністерство соціальної політики України

Попередня Стаття

У Новій Зеландії видалили згадки про Ісуса Христа з парламентської молитви

Наступна Стаття

Содом і Гоморра: вчені прийшли до несподіваного висновку

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *