Домашня » Новини » Багатодітні сім’ї будуть отримувати допомогу 1700 грн на місяць

Багатодітні сім’ї будуть отримувати допомогу 1700 грн на місяць

20
Поширень
Pinterest WhatsApp

Сім’ї на кожну дитину, починаючи з третьої, отримуватимуть допомогу в розмірі 1700 грн на місяць до досягнення нею 6 років.

Кабінет міністрів ухвалив рішення про запуск з 1 квітня механізму додаткових виплат для багатодітних сімей, які становитимуть 1700 грн на місяць на кожну дитину, починаючи з третьої, до досягнення нею шестирічного віку.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу. Як заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, таким чином уряд реалізує ініціативу президента Петра Порошенка про допомогу дітям у багатодітних сім’ях.

За його словами, виплати проводитимуться на кожну дитину віком до 6 років «з метою поліпшення матеріального стану, створення належних умов виховання».

«Кожна багатодітна сім’я отримає на третю, четверту, п’яту і наступних дітей до 6 років щомісячну допомогу в розмірі прожиткового мінімуму», – сказав Рева. За його словами, з 1 квітня допомога на кожну дитину становитиме 1626 грн на місяць, з 1 липня – 1699 грн, з 1 грудня – 1779 грн.

Більше про захист сім’ї:

Рева відзначив, що до кінця року на реалізацію цієї ініціативи потрібно буде спрямувати 2,4 млрд грн. У свою чергу, прем’єр-міністр Володимир Гройсман запропонував встановити з 1 квітня розмір допомоги в 1700 грн на кожну дитину і не міняти його до кінця року. Його пропозицію було підтримано.

Джерело: УНІАН

Попередня Стаття

ЯКІ Є ПРАВИЛЬНІ ВІДНОСИНИ ЦЕРКВИ І ДЕРЖАВИ?

Наступна Стаття

Єпископ Віталій Кривицький очолив Всеукраїнську Раду Церков

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *