Релігійні діячі України і Росії говорили про мир у Норвегії

0
Поширень
Pinterest Google+

Представники церков і релігійних організацій України та Росії зустрілися з метою діалогу про нинішню ситуацію у відносинах між двома народами, пошуку шляхів до примирення і припинення ворожнечі.

Відкриття міжконфесійного круглого столу відбулося 10 вересня 2014 року в конференц-залі готелю Radisson Blu Plaza в центрі столиці Норвегії.

Уряд Норвегії фінансово підтримав ініціативу Норвезького Біблійного Товариства про проведення такої зустрічі з метою діалогу і примирення між російським і українським народами.

Держсекретар МЗС Норвегії Ханс Браттскар висловив сподівання, що зустріч релігійних лідерів України і Росії стане серйозним сигналом для керівників країн і політиків про прагнення обох народів до миру.

Більше про примирення:

Дипломат зазначив, що Норвегія з самого початку була стурбована насильством проти громадян в Україні, починаючи з жовтня 2013 року, а також подальшими посяганнями на цілісність і суверенітет Української держави. В цьому плані діалог дуже важливий, щоб виключити насильство і розвивати добросусідські відносини.

Інститут релігійної свободи

 

Попередня стаття

В Україні війна! Чи мир можливий?

Наступна стаття

В Україні обговорили роль церкви в умовах війни

Немає коментарів

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *