Держсекретар США розповів, як він повірив у Бога

0
Поширень
Pinterest Google+

Державний секретар США Джон Керрі сказав, що перестав вірити в Бога, коли воював у В’єтнамі. Але пізніше, завдяки читанню Писання, він знову повірив у Господа, усвідомивши, що страждання є частиною Його плану. Про це він розповів в інтерв’ю кореспонденту АВС Марті Радатц, яке відбулося у В’єтнамі.

Зі слів держсекретаря, коли він почав читати тексти з Біблії, в яких написано про страждання, то усвідомив, що Бог дав людям свобідну волю. Тому людина відповідальна за свій вибір тут, на Землі.

Більше про христяин політиків:

«Я раптом зрозумів, що для всього у Бога є своя мета, яка в наших очах може виглядати зовсім по-іншому, здаватися дуже незначною. Коли прочитав послання Павла чи інші тексти з Писання, де говорилось про страждання і нещастя людей, я почав думати по-іншому. Перестав звинувачувати Бога за все те, що відбувається. Замість цього, я думаю, відповідальність за свої вчинки треба взяти на себе, – заявив Джон Керрі. – Колись президент Джон Ф. Кеннеді дуже добре сказав: «Наші дії в цьому світі мають ста-ти віддзеркаленням Божим», – додав він.

invictory.com

Попередня стаття

Притча про відданість Богу

Наступна стаття

Де вона, Істина?

Немає коментарів

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *