Депутати пропонують скасувати перереєстрацію релігійних організацій

0
Поширень
Pinterest Google+

Парламентарі з різних фракцій внесли законопроект, спрямований на скасування загальної перереєстрації статутів релігійних організацій, як умови збереження їх неприбуткового статусу.

Проект розроблено за ініціативи Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, яка виступила з пропозицією скасування загальної перереєстрації статутів через її недоцільність та обтяжливість, а також за участі парламентських експертів та Інституту релігійної свободи.

З огляду на це, парламентарі пропонують доповнити Податковий кодекс України нормами про те, що релігійні організації визнаються неприбутковими та не потребують внесення відповідних змін до своїх установчих документів. Відтак, релігійні організації будуть автоматично включатися податковими органами до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Більше про перереєстрацію статутів:

На сьогодні законом встановлено, що крайній термін перереєстрації релігійних організацій завершується 1 січня 2018 року. Водночас термін перереєстрації громадських об’єднань, благодійних організацій та інших неприбуткових організацій вже сплив 1 липня 2017 року.

Інститут релігійної свободи, Київ

Попередня стаття

Нові знахідки археологів в Ізраїлі підтверджують Біблійні тексти

Наступна стаття

Україні - Сергій Рачинець

Немає коментарів

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *